lekarz Małgorzata Szwarc-Kasprzak

Gabinet z wyspecjalizowanym personelem, trafiona diagnoza i zalecone leczenie. Wizyta jak najbardziej konkretna i dająca poprawę.

Wszystko dobrze funkcjonuje w tym gabinecie,zarówno rejestracja jak i doktorka konkretnie i rzetelnie. Sprzęt do diagnostyki na moje oko nowiutki:):)

Doktorka z prawdziwego zdarzenia, pomogła szybko i za to zostawiam wysoką ocenę! Bardzo pozytywne odczucia po wizycie - zdecydowanie polecam.

Dobry specjalista, wielkie doświadczenie i wiedza. Opieka i podejście tak jak należy i jak człowiek oczekuje.

Otrzymałem szybką pomoc. Pani doktor z ludzkim podejściem. Wszystko wyjaśnione, badanie na miejscu zrobione.

Zostawiam maksymalną ocenę po mojej wizycie w tym miejscu. Bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwość pani doktor, poświęciła mi dużo czasu i przede wszystkim pomogła z dolegliwością. Polecam.

Krótka ale konkretna wizyta z prawidłowym rozpoznaniem. Polecam gabinet pani dr. Szwarc. Wychodziłem z poczuciem, że zostałem dobrze przyjęty.

Ogólnie po wizycie mam dobre odczucia. Lekarz z odpowiednim podejście, bardzo wnikliwie zostałem przebadany i wypytany o dolegliwość. Dostałem lek i jeżeli chodzi o problem z oczami to jest poprawa. Mogę śmiało napisać, że dolegliwości ustąpiły.

Ok, dobrzy specjaliści i nowoczesny sprzęt. Z przebiegu wizyty jestem zadowolony, wszystko zostało mi wytłumaczone w zakresie dolegliwości.

Dołączam się do pozytywnych opinii, lekarz skuteczny i rzeczowy. Pomoc otrzymałem, wizyta zgodnie z oczekiwaniami odbyła się o czasie, bez czekania.