lekarz Małgorzata Szwarc-Kasprzak

Polecam. Wizyta punktualnie, pani doktor dokładna, wykonała badania bez pośpiechu, jasno wytłumaczyła wszystko. Bardzo dobry specjalista.

Pani Małgorzata jest nieocenionym specjalistą w swoim fachu, bardzo dziękuję za zalecenie skutecznego leczenia.

Udało się dość szybko umówić wizytę, odbyła się ona punktualnie. Pani doktor dokładnie mnie zbadała, wnikliwie wszystko sprawdziła. Powiedziała o dalszych zaleceniach także dla mnie wizyta pod kątem obsługi i diagnozy na najwyższym poziomie.

Polecam wizyty u dr Szwarc, pełen profesjonalizm i doświadczenie. Dobra obsługa po stronie Pani doktor, bardzo dogłębnie przyjrzała się moim problemom. I o to chodzi jak się idzie do specjalisty po pomoc. Polecam.

Byłam wczoraj z synem na wizycie.Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu,i i podejścia do pacjenta.Polecam!

Gabinet i panią doktor oceniam na maksymalną ocenę za to w jaki sposób podchodzi do pacjenta. Bardzo zaangażowana, potrafi ze spokojem wszystko wytłumaczyć. Wizyta o umówionej godzinie. Polecam serdecznie!

Profesjonalna przychodnia, dobra obsługa po stronie Pani Doktor, z wizyty jestem zadowolony, naprawdę warto!

Polecam, terminy wizyt szybkie i bardzo profesjonalna przychodnia. Po wizycie śmiało mogę polecić. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu z jakim się spotkałem.

Pani doktor dobry specjalista. Ze sporym zaangażowaniem podchodzi do swojego pacjenta. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i życzyłbym sobie więcej takich specjalistów.

Wszystko super, tak jak należy. Mogę polecić z czystym sumieniem. Z wizyty jestem bardzo zadowolony.