lekarz Małgorzata Turyk

2,6
2,4

Lekarz ma dobry kontakt z dzieckiem, potrafi uspokoić i zainteresować dziecko jakąś zabawką żeby przeprowadzić badanie

MÓJ SYN TRAFIŁ DO SZPITALA I MIAŁ DWIE POWAŻNE OPERACJĘ PRZEZ BŁĘDNĄ DIAGNOZĘ TEJ KOBIETY.LECZYŁA GO LEKAMI KTÓRE DOSTAJĄ OSOBY BIORĄCE CHEMIĘ A DZIECKO MA 6 LAT! SYN MIAŁ ROZLANY WYROSTEK A ONA MI WMAWIAŁA ŻE TO ROTAWIRUS! I KAZAŁA GO SZPIKOWAĆ SILNYMI LEKAMI ŻEBY POWSTRZYMAĆ WYMIOTY,DOPIERO NA INTERNECIE PRZECZYTAŁAM ŻE TO MOŻE BYĆ WYROSTEK I SZYBKO POJECHAŁAM DO Z DZIECKIEM DO SZPITALA! NIGDY ZA ŻADNE PIENIĄDZE NIE PODDAŁABYM BADANIU PO RAZ DRUGI SWOJEGO DZIECKA DO TAKIEGO LEKARZA!!!!!!!

LEKARZ NA PRAWDE BARDZO KIEPSKA NIKOMU NIE POLECAM WOGÓLE SIE NICZYM NIE PRZEJMUJE MA SIE WRAŻENIE ,ŻE ZAWRACA SIĘ JEJ GŁOWE I TRZEBA JUŻ SZYBKO WYCHODZIĆ Z GABINETU JAK SIĘ CZŁOWIEK NIE ZAPYTA BO GDZIEŚ WYCZYTAŁ TO NIC NIE POWIE A I TAK ŁASKE ROBI NALEŻAŁAM KIEDYŚ PÓŁ ROKU I DAWNO PRZEPISAŁAM NAJGORSZA PEDIATRA JAKĄ ZNAM