lekarz Małgorzata Walkowiak

Zdecydowanie nie polecam! Najgorszy lekarz u jakiego w życiu byłam. Przyszłam do niej bardzo chora, z wysoką gorączką i objawami anginopodobnymi - wizyta była umówiona w trybie nagłym nie bez powodu. Gdy powiedziałam Pani doktor, że od 4 dni mam gorączkę na poziomie 38 stopni, ta uśmiechnęła się złośliwie pod nosem. Badanie trwało dosłownie 30 sekund, cała wizyta może z 5. Zapytała mnie czym się leczę, po czym dokładnie to, jak przedyktowane napisała mi w zaleceniach (ibuprom, ascorutical, syrop prawoślazowy i islę, która jest lekiem NAWILŻAJĄCYM gardło) . Dodam, że przychodnia znajduje się 45 min drogi od mojego miejsca zamieszkania, więc gdyby wspomniane suplementy- bo ciężko to nawet nazwać lekami- mi pomagały, raczej nie wybrałabym się tam po potwierdzenie, że mam je brać dalej. Przez całą wizytę była bardzo nieuprzejma i większą pomocą w leczeniu okazała się być dla mnie farmaceutka w aptece, która potrafiła zalecić mi odpowiednie LEKI, których NIE MIAŁAM w domu. Na koniec wizyty równie nieuprzejmie miała do mnie pretensje, iż nie poinformowałam jej, że zaświadczenie lekarskie potrzebne jest mi nie do pracy a na studia (nie miałam pojęcia, że jest jakaś różnica) po czym w celu wydania nie napisała nawet, że powodem jest choroba. Zdecydowanie omijajcie szerokim łukiem- wizyta w aptece będzie bardziej owocna.

Mam negatywne zdanie o lekarce Małgorzacie Walkowiak ponieważ w 2012 r. nie chciała dać mi skierowanie na badanie, które potrzebuję co cztery lata. Stwierdziła, że NFZ daje jej przychodni rocznie na jednego pacjenta tylko 8 zł. Było to w przychodni lekarza rodzinnego przy ul. Lipowej we Wrocławiu. Z mojej pensji co miesiąc ZUS potrąca mi kilkaset zł na składki; chorobowa i zdrowotna, a Ja przez Walkowiak nie moglem pójść na potrzebne mi badanie. Szkoda, że takie osoby kończą medycynę!

Zdecydowanie odradzam ! Poszłam do Pani doktor z dzieckiem z gorączka . Po 5 sekundach Pwni doktor stwierdziła anginę i przepisała antybiotyk z grupyvtych samych na które dziecko jest uczulone ! Gdy zapytałam czy to czasem nie ten sam składnik czynny odpowiedziała gburowato ze oczywiście nie i na pewno mogę to dziecku podać . Dzięki Bogu Pwni farmaceutka wykazała się większa wiedza od tej Pani i nie wydała mi leku... Na koniec dodam ze na drugi dzień okazało się ze dziecko żadnej anginy nie ma a antybiotyk był niepotrzebny ....

Lekarz który nie zna się na tym co robi, moje badanie trwało aż 1 minutę po czym stwierdziła, że nic mi nie jest i z miną "jakim prawem ja tutaj przyszłam". Nie oszukujmy się od tego lekarz jest. Zdecydowanie nie polecam tej lekarki. Jedynie przykro mi, że za to płacę, żebym mogła pójść do lekarza, a tacy jak ona kończą medycynę i pracują w tym fachu

ZDECYDOWANIE NIE polecam!!!! Niemiła. Nieuprzejma, gburowata. Nikt zdrowy do lekarza nie chodzi. A pani doktor badanie wykonuje w 10 sekund i choremu z 6-dniowa gorączką zaleca....wypoczynek! Dziwię się, że tacy ludzie kończą medycynę!