lekarz Małgorzata Walkowiak

1,1
1,1
1,2

Nie spotkałam się jeszcze z gorszym lekarzem. Dałam jej kilka szans, bo przecież każdy może mieć gorszy dzień. Ale tu niestety dzień nie gra roli. Byłam u niej ja, innym razem zabrałam moje dzieci. Po każdej z wizyt utwierdzałam się w przekonaniu, że to najgorsza „lekarka” do jakiej mogłam trafić. Prośba o jakiekolwiek skierowanie, nawet na morfologię, to parsknięcie śmiechem, bo po co mi to? Leki można sobie wyszukać w internecie, bo pani nie wie, co zalecić. Mam wrażenie, że nawet nie bada, nie patrzy, czasem tylko zerknie. Zero empatii, odpowiedniego podejścia do pacjenta. Będąc w gabinecie zastanawiałam się skąd taka osoba ma uprawnienia do leczenia ludzi? Serdecznie wszystkim odradzam wizyty- zmarnowany czas i mieszanie pacjenta z błotem

Wszystkie opinie są prawdziwe, niestety. W czasie epidemii leczenie "zdalne" - okazało się nieporozumieniem. Przede wszystkim brak diagnostyki. Pani dr stwierdziła "brak choroby. Dopiero wizyta prywatna i cykl badań zaowocowały właściwą diagnozą. Poza tym, pani dr dość humorzasta, uprzejmość i empatia są pojęciami obcymi. Zawód wykonywany chyba za karę.

Najgorszy lekarz na świecie. Wydaje się, ze uprawnienia wylosowała w chipsach. Dramat i porażka. Ze wszystkiego robi problem, bagatelizuje objawy chorób. Wylądowałam w szpitalu, ale walkowiak stwierdziła ze nic mi nie jest. Żal, ze ma jeszcze uprawnienia.

Najgorszy lekarz na świecie.

Pani doktor robi problemy ze wszystkim, nieważne z czym się do niej przyjdzie. Recepty nie wypisze bo według wyliczeń jeszcze mamy w domu leki na 2 tygodnie. Skierowania nie da bo po co skoro według niej wszystko jest w porządku. ABSOLUTNIE NIE POLECAM. Straca czasu do niej przychodzić.

Jedyne co pani doktor zaleca to "oczyszczanie noska" na wszystko, a dziecko chore czwarty tydzień. Niestety czasem na nią trafiam, bo przyjmuje w mojej rejonowej przychodni i czasem nie ma nikogo innego, a chcę żeby ktoś osłuchał syna, który od urodzenia ma problemy z górnymi drogami oddechowymi. Już kilka razy jej "diagnoza" mijała się z diagnozą innych lekarek.

Przyznam że to najgorszy lekarz u jakiego byłam w całym życiu,a niestety trafiłam do tej Pani nie tylko jeden raz a kilka i za każdym razem te same odczucia.Poziom gburowatości,braku empatii,kultury przekracza dla mnie wszelkie normy.Chodzę do lekarza bardzo rzadko i jak już naprawdę jestem zmuszona,ale za każdym razem byłam traktowana jak intruz,z łaską przyjmowana choć normalnie zarejestrowana,a diagnozy i zalecane leczenie niestety tez nie trafione.Dziwię się, że przychodnia zatrudnia wciąż takiego lekarza lub nie ma jakichkolwiek sposobów aby wpłynąć na tą Panią .Niepojęte!!!Po ostatnim razie z wielkim bólem gdy wyszłam popłakałam się w aucie ,to chyba mówi samo za siebie....Zdecydowanie nieodpowiednia osoba do kontaktu z chorymi ludźmi!

Lekarz który nie zna się na tym co robi, moje badanie trwało aż 1 minutę po czym stwierdziła, że nic mi nie jest i z miną "jakim prawem ja tutaj przyszłam". Nie oszukujmy się od tego lekarz jest. Zdecydowanie nie polecam tej lekarki. Jedynie przykro mi, że za to płacę, żebym mogła pójść do lekarza, a tacy jak ona kończą medycynę i pracują w tym fachu

Zdecydowanie odradzam ! Poszłam do Pani doktor z dzieckiem z gorączka . Po 5 sekundach Pwni doktor stwierdziła anginę i przepisała antybiotyk z grupyvtych samych na które dziecko jest uczulone ! Gdy zapytałam czy to czasem nie ten sam składnik czynny odpowiedziała gburowato ze oczywiście nie i na pewno mogę to dziecku podać . Dzięki Bogu Pwni farmaceutka wykazała się większa wiedza od tej Pani i nie wydała mi leku... Na koniec dodam ze na drugi dzień okazało się ze dziecko żadnej anginy nie ma a antybiotyk był niepotrzebny ....

Mam negatywne zdanie o lekarce Małgorzacie Walkowiak ponieważ w 2012 r. nie chciała dać mi skierowanie na badanie, które potrzebuję co cztery lata. Stwierdziła, że NFZ daje jej przychodni rocznie na jednego pacjenta tylko 8 zł. Było to w przychodni lekarza rodzinnego przy ul. Lipowej we Wrocławiu. Z mojej pensji co miesiąc ZUS potrąca mi kilkaset zł na składki; chorobowa i zdrowotna, a Ja przez Walkowiak nie moglem pójść na potrzebne mi badanie. Szkoda, że takie osoby kończą medycynę!

ZDECYDOWANIE NIE polecam!!!! Niemiła. Nieuprzejma, gburowata. Nikt zdrowy do lekarza nie chodzi. A pani doktor badanie wykonuje w 10 sekund i choremu z 6-dniowa gorączką zaleca....wypoczynek! Dziwię się, że tacy ludzie kończą medycynę!