lekarz Małgorzata Winiarska-Sandulowicz

lekarz z powołaniem oby wiecej w naszym Państwie takich specjalistów. Cudowna kobieta

JEDNAK MOŻNA SIĘ MOCNO ZAWIEŚĆ NA ZAUFANYM LEKARZU!!! JEŻELI CHODZI O PROSTE PRZYPADKI PANI DOKTOR SPRAWDZA SIE IDEALNIE, JAK TYLKO TRAFIA SIE COŚ SKOMPLIKOWANEGO- NIE DAJE SOBIE RADY, I UDAJE ŻE WSZYSTKO JEST OK. NIESTETY MOJE DZIECKO DOPROWADZIŁA DO OPŁAKANEGO STANU! !!!

JEDNAK MOŻNA SIĘ MOCNO ZAWIEŚĆ NA ZAUFANYM LEKARZU!!!

Ta pani doktor nie zna się na leczeniu chorób oczu, a podejmuje się takich zadań. Przepisała maść ze sterydami, dzięki czemu tylko uszkodziła mi wzrok i twardówkę. Dzięki szybkiej wizycie u okulisty w szpitalu uratowany został wzrok. Jeśli chodzi o leczenie oczu zdecydowanie nie polecam, tak samo jak w leczeniu schorzeń układu oddechowego - ten lekarz zupełnie się na tym nie zna !

Dr. Sandulowicz to godny polecenia pediatra! Mojego synka jakiś konował z rejonu leczył jak nie na katar sienny to na grypę jelitową a mały miał zapalenie oskrzeli i od nadmiaru leków już nimi wymiotował. Dopiero dr. Sandulowicz go wyleczyła:)

OD LAT JESTEM STAŁYM PACJENTEM PANI DOKTOR I NIE ZAMIERZAM TEGO ZMIENIĆ.MAM 27 LAT, A Z MOJĄ ULUBIONĄ LEKARKĄ ZNAMY SIĘ JUŻ LAT 24.CENIĘ JĄ ZA WIEDZĘ, KOMPETENCJĘ, CIEPŁE LUDZKIE PRZEMIŁE SPOJRZENIE NA PACJENTA.RAZEM Z MOIM BRATEM MATEUSZEM ZAWSZE WYBIERAMY PANIĄ.POZDRAWIAMY I DOBRZE, ŻE SĄ JESZCZE TACY FACHOWCY.

W tłumaczeniu choroby zaznaczyłem 3/5 ponieważ nie wiem jak tłumaczy bo nigdy mnie to nie obchodziło, nie znam sie na chorobach i nie mam zamiaru się znać. A do P. dr uczęszczam juz ponad 20lat. Pzdr

Pzdr

TA PANI MA SUPER PODEJŚCIE DO DZIECI. MÓJ 3 LETNI SYN NIE BOI SIĘ WIZYT U LEKARZA. DZIĘKI PANI SANDULOWICZ NIE MA "SYNDROMU BIAŁEGO FARTUCHA".