lekarz Małgorzata Wojtulewicz

3,7
3,7
3,1
3,3

W mojej ocenie - to najlepszy okulista. Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, dopytuje, kompleksowo podchodzi do problemu. Bada wzrok przed i po zakropleniu, aby uzyskać jak najbardziej miarodajny wynik. Dokładnie sprawdza także spojówki, dno oka oraz ciśnienie oczu. Ma ogromną wiedzę. W razie wątpliwości zleca specjalistyczne badania oraz konsultacje u lekarzy innych specjalności. Bardzo dokładnie omawia, na czym polega problem z oczami i wyjaśnia, dlaczego trzeba wykonać takie, a takie badania oraz wyjaśnia zalecane leczenie. Wizyta trwa długo, bo Pani Doktor dużo czasu poświęca swoim pacjentom. Poza tym świetnie rozwiązała problem z pacjentami, którzy mają mieć wpuszczane krople. Po prostu prosi tych pacjentów, aby przychodzili na krople godzinę przed planowaną wizytą, przez co nie tworzą się masakryczne opóźnienia i kolejki pod gabinetem, jak w przypadku wielu innych okulistów. Co prawda Pani Doktor stwarza delikatny dystans, ale jest rewelacyjnym specjalistą i osobą o wysokiej kulturze osobistej. Do tej pory nie spotkałam bardziej skrupulatnego i kompetentnego okulisty. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor bardzo sumiennie bada pacjenta, podczas badania niewiele mówi, ale na koniec wizyty szczegółowo informuje o stanie zdrowia. Jest uprzejma i bardzo kulturalna. Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii nt. jej sposobu bycia. Nie pamiętam, by jakikolwiek okulista poświęcił tyle czasu na badanie wzroku, na dobieranie najodpowiedniejszych szkieł. Budzi zaufanie i z czystym sumieniem mogę ją polecić osobom, które szukają dobrego okulisty.

Dr Wojtulewicz pracowała kiedyś u optyka i przychodziłam do niej wtedy regularnie na wizyty kontrolne (nosząc soczewki powinno się od czasu do czasu kontrolować wzrok). Odkąd tam nie pracuje, nie spotkałam okulisty, który badałby równie dokładnie i sprawiałby wrażenie równie kompetentnego. Pani doktor wykryła u mnie kiedyś wrastające naczynia włosowate. Wytłumaczyła mi wtedy na czym polega problem i skąd to się wzięło. Stosując się do jej zaleceń pozbyłam się problemu. Byłam bardzo zadwolona z jej opieki. Regularne wizyty kontrolne w Centrum Damiana będą dla mnie za drogie, ale w razie ...

Byłam bardzo zadwolona z jej opieki. Regularne wizyty kontrolne w Centrum Damiana będą dla mnie za drogie, ale w razie poważniejszych problemów napewno się tam zgłoszę.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Wszystko wytłumaczy, i odpowie na każde pytanie. Najlepsza z lekarzy, u których byłam. Poświęca pacjentowi na prawdę tyle czasu ile potrzeba. Polecam.

Najlepsza z lekarzy, u których byłam.
Poświęca pacjentowi na prawdę tyle czasu ile potrzeba.
Polecam.

Niesympatyczna, mrukliwa, zarozumiała,wręcz niegrzeczna. Leczenie w 100% nieskuteczne. Strata czasu i pieniędzy.

Strata czasu i pieniędzy.

Bardzo dobry lekarz, Pani Doktor profesjonalnie podeszła do podejrzenia u mnie jaskry. Poświeciła mi znacznie wiecej czasu niż przewidziane w luxmedzie 15min .

Konkretna, kompetentna osoba o bardzo dużej wiedzy i bardzo ludzkim podejściu do pacjenta

Niestety, miałam pecha, z powodu dużego opóżnienia dziecko zostało przebadane z taką prędkością, jakby pani doktor wykonywała pracę na akord, szybkie polecenia typu: czoło tu broda tam, informację uzyskałam, gdy się o coś zapytałam. Dawno nie widziałam tak lodowatej miny lekarza spowodowanej tym, że się śpieszy, bo właśnie kończy pracę (przynajmniej nie w prywatnych przychodniach. Dziecko zniesmaczone powiedziało, że ma nadzieję, że następna wizyta to nie u tej pani, bo jakoś niemiło było. No i informacje bardzo skrótowe, bo czasu nie było...nie polecam.

No i informacje bardzo skrótowe, bo czasu nie było...nie polecam.

Absolutnie odradzam - niesamowicie wyniosla, zadufana osoba i z przykroscia stwierdzam rowniez zlosliwa. Przyszlam z problemem alergii - zapalenie spojowek i zapuchniete oczy, co uniemozliwilo mi pojscie do pracy tego dnia. Doktor odmowila mi wystawienia zwolnienia, co uwazam za skandal.