lekarz Marceli Klimanek

Bardzo nieprzyjemny człowiek. Gburowaty sposób bycia, zachowuje się jakby był najlepszym lekarzem w Polsce, a kompetencje znikome. Słabe podejście do pacjentek, brak zainteresowania, żenujące poczucie humoru. Naprawdę nie polecam.

Doktor Klimanek jest godnym polecenia ginekologiem. Jakoś 3 miesiące temu zdecydowałam się po raz pierwszy iść do ginekologa i sprawdzić czy wszystko jest dobrze. Wybrałam właśnie tego doktora i wiem, że to była najlepsza decyzja:). Pełen profesjonalizm a także świetna atmosfera. Wytlumaczy wszystko czego nie wiemy, a co do jego humoru to moim zdaniem jest to jego zaleta, w moim przypadku, gdy byłam pierwszy raz u ginekologa to wiadomo człowiek bardzo się stresuje, bo nie za bardzo wie czego się spodziewać. W momencie gdy pożartowałam z doktorem to sytuacja zrobiła się bardzo luźna i nie było mowy o żadnej krępacji. Polecam z całego serca !

Miałam kontakt z dr Klimankiem trzykrotnie. Jakieś 8 lat temu, kiedy stwierdził zapalenie macicy i przydatków, przepisał antybiotyk, bez ochrony przeciwgrzybiczej, po którym dostałam ostrego zapalenia pochwy. Mam spory dystans do siebie, lubię żarty (również te niewybredne), ale jego wywiad lekarski ze mną i seksistowskie poczucie humoru zdezorientowały mnie i szczerze mówiąc po tej wizycie nie wiedziałam czy mnie badał czy kokietował. Mało konkretny jeśli chodzi o problem, z którym się do niego przychodzi. To było dla mnie nie do przyjęcia. Ale świat jest mały. Pech chciał, że spotkałam się ...

Ale świat jest mały. Pech chciał, że spotkałam się z nim ponownie, dwukrotnie podczas przyjęcia do szpitala. Pod pozorem wywiadu zadawał bardzo intymne pytania dot. mojego życia seksualnego, a nie mające żadnego związku z problemem, z którym byłam przyjmowana na oddział. Podczas badania ginekologicznego niedwuznacznie głaskał mnie po udach. Znowu stwierdził zapalenie macicy, nie podając żadnych szczegółów, ani zaleceń do leczenia. Komentował mój wygląd. Na koniec życzył mi wielu przygód z mężczyznami (cokolwiek to miało znaczyć!). Śmieszyły mnie te "spotkania", bo w moim odczuciu nie były to wywiady ginekologiczne tylko erotyczne. No cóż... może pan doktor ma jakieś problemy... Może szuka przyjaciółki wśród pacjentek...
Ja nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu.

Bardzo dobry lekarz z poczuciem humoru,przekonałam się o tym już podczas pierwszej wizyty.Zoperował mnie i dzięki niemu dziś jestem zdrowa.

...ordynator Ciszek zapewnił mnie o fachowości i kompetenci dok.Klimanka,ale niestety... Pomijając głupkowate żarty,ten pan bardziej interesuje się mercedesami niż pacjentką ! Gdy zrobił błąd w czasie operacji,a pacjentka po operacji dostaje wysokiej gorączki-pan spec.gin.Klimanek głośno oswiadcza,że on koncertowo odwalił robotę,a pacjentka wszystko spieprzyła bo dostała gorączki!...Przedziurawił mi pęcherz i jak dziurawe wiadro -pozostawił problem z błazeńskim uśmieszkiem.Nie polecam tego lekarza NIKOMU!!!!!!....jako polityk też jest do d... .

Niemiły,arogancki i gburowaty.W 2giej dobie po porodzie,dodam,że byłam szyta,wzioł mnie do badania ginekologicznego przez wziernik!Bólu nie zapomnę nigdy choć już parę lat mineło!Może i chciał dobrze ale wyszło źle!

ja nie moge nazekac moim zdaniem jest ok

ja nie moge nazekac moim zdaniem jest ok

Doktor Klimanek to bardzo dobry lekarz, kompetentny, życzliwy, uprzejmy. A co do humoru doktora, to po prostu taki jest.Naprawdę polecam tego lekarza!!!

Jestem bardzo zadowolona z dr Klimanka. Leżałam w szpitalu na podtrzymaniu ciąży i gdyby nie doktor nie byłabym dzis w 5-tym miesiącu ciąży. Zawsze służy pomocą i dobrą radą mimo iż czsami kręcę mu głowę kilka razy w miesiącu. Poczucie humoru posiada specyficzne ale nigdy nie był dla mnie nie miły. Polecam wszystkim.

Witam chodziłam do tego lekarza prywatnie obiecywał mi w czasie porodu złote góry a okazało się całkiem coś innego. Gdy trafiłam na porodówkę wpadł na chwile i wyśmiewał się nie pomógł mi nic a kase zbierał całą ciąże. Nie polecam go nikomu i na pewno do niego nie wrócę.