lekarz Marceli Klimanek

3,5
3,5
3,4
3,3

Doktor Klimanek jest godnym polecenia ginekologiem. Jakoś 3 miesiące temu zdecydowałam się po raz pierwszy iść do ginekologa i sprawdzić czy wszystko jest dobrze. Wybrałam właśnie tego doktora i wiem, że to była najlepsza decyzja:). Pełen profesjonalizm a także świetna atmosfera. Wytlumaczy wszystko czego nie wiemy, a co do jego humoru to moim zdaniem jest to jego zaleta, w moim przypadku, gdy byłam pierwszy raz u ginekologa to wiadomo człowiek bardzo się stresuje, bo nie za bardzo wie czego się spodziewać. W momencie gdy pożartowałam z doktorem to sytuacja zrobiła się bardzo luźna i nie było mowy o żadnej krępacji. Polecam z całego serca !

Miałam kontakt z dr Klimankiem trzykrotnie. Jakieś 8 lat temu, kiedy stwierdził zapalenie macicy i przydatków, przepisał antybiotyk, bez ochrony przeciwgrzybiczej, po którym dostałam ostrego zapalenia pochwy. Mam spory dystans do siebie, lubię żarty (również te niewybredne), ale jego wywiad lekarski ze mną i seksistowskie poczucie humoru zdezorientowały mnie i szczerze mówiąc po tej wizycie nie wiedziałam czy mnie badał czy kokietował. Mało konkretny jeśli chodzi o problem, z którym się do niego przychodzi. To było dla mnie nie do przyjęcia. Ale świat jest mały. Pech chciał, że spotkałam się ...

Ale świat jest mały. Pech chciał, że spotkałam się z nim ponownie, dwukrotnie podczas przyjęcia do szpitala. Pod pozorem wywiadu zadawał bardzo intymne pytania dot. mojego życia seksualnego, a nie mające żadnego związku z problemem, z którym byłam przyjmowana na oddział. Podczas badania ginekologicznego niedwuznacznie głaskał mnie po udach. Znowu stwierdził zapalenie macicy, nie podając żadnych szczegółów, ani zaleceń do leczenia. Komentował mój wygląd. Na koniec życzył mi wielu przygód z mężczyznami (cokolwiek to miało znaczyć!). Śmieszyły mnie te "spotkania", bo w moim odczuciu nie były to wywiady ginekologiczne tylko erotyczne. No cóż... może pan doktor ma jakieś problemy... Może szuka przyjaciółki wśród pacjentek...
Ja nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu.

Uważam, że dr M.Klimanek, to najbardziej godny zaufania lekarz ginekolog. Podczas każdej wizyty, czy byłam w stanie błogosławionym, czy też miałam poważne problemy zdrowotne zawsze był bardzo kompetentny, wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości czy też problemy wynikające z mojej niewiedzy. Będąc na oddziale ginekologicznym nigdy o mnie nie zapominał i nawet nie mając ekstra obchodu, bądź też kończył dyżur potrafił zajrzeć do mnie i sprawdzić czy wszystko jest ok. Powiedzcie dziewczyny, znacie lekarza, który za "dziękuję" pomoże Wam w nagłej sytuacji po godzinach pracy w przychodni, w szpitalu, czy w prywatnym gabinecie? Ja znam i mam szacunek do Pana doktora. Jeśli jakiejś przewrażliwionej pacjentce nie odpowiada humor naszego doktorka, to wystarczy to powiedzieć i sądzę, że na pewno spotka się ze zrozumieniem :)

dr.Klimanek prowadził mnie przez całą ciążę i jestem bardzo zadowolona. W 20tyg. skracała mi się szyjka macicy co groziło przedwczesnym porodem, a pan dr.wszystko mi wytłumaczył i uspokajał...Kiedy w 30tyg. zaczęłam mieć bóle i rozwarcie dostałam tabletki i rozkaz pozostania w łóżku...wszystko skończyło się pomyślnie, w 40tyg. przez cc urodziłam zdrowego syna, dodam że pomimo iż pan dr. był po swoim dyżurze to on mnie operował, nie sądzę by był materialistą jak ktoś napisał wyżej bo kiedy musiałam chodzić do kontroli co tydzień płaciłam tylko 1raz w miesiącu...zgadzam się, że ma dość specyficzne poczucie humoru, ale wystarczy mu się odciąć tym samym :)

miałam,,przyjemność''poznac tego pana ładnych parę lat temu i na samo słowo Klimanek cierpnie mi skóra.Podczas dość skomplikowanej akcji porodowej,kilkugodzinnej,na prośbę polożnej,żeby podszedł i zobaczył ,bo coś jej się nie podoba,powiedział,że teraz to on ma czas prywatny(badał,,prywatną ''pacjentkę) i go nie interesuje i to jest jej problem.Dobrze ,że chociaż położna była rozgarnięta i leciała w te pędy na drugi koniec oddziału po pomoc.przyleciał ordynator i dalszej akcji nie zapomnę do końca życia,u dziecka nie było już tętna,córka urodziła się w zamartwicy dostała 4pkt.i przez ładne kilka lat nie wiedzieliśmy czy będzię zupełnie zdrowa,aha jeszcze przed porodem leżałam na oddziale i ów doktor miał zrobić USG,nie zrobił ,a na wizycie sklamał ,że wszystko w porządku,a już wtedy było żle m.in.odkleiło się łożysko,to jest po prostu głupkowaty cwaniak ,materialista,i jak to inni piszą z prostackim poczuciem humoru.ODRADZAM!!!

Jestem bardzo zadowolona z dr Klimanka. Leżałam w szpitalu na podtrzymaniu ciąży i gdyby nie doktor nie byłabym dzis w 5-tym miesiącu ciąży. Zawsze służy pomocą i dobrą radą mimo iż czsami kręcę mu głowę kilka razy w miesiącu. Poczucie humoru posiada specyficzne ale nigdy nie był dla mnie nie miły. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz z poczuciem humoru,przekonałam się o tym już podczas pierwszej wizyty.Zoperował mnie i dzięki niemu dziś jestem zdrowa.

Dr. Klimanek jest moim lekarzem od 7 lat i powiem szczerze ze spokojnym sumieniem jest fachowcem. Kulturalnie podchodzi do pacjenta bradzo dobrze dobierze leczenie i zawsze kazda pacjentke traktuje wyjątkowo. Bardzo deliktanie bada co jest dodatkowym plusem. A co do jego humorku ma specyficzne poczucie ale nie obraźliwe. Jedynie kobiety strasznie wpatrzone we własne dupsko nie będą mojego zdania podzielały:))

Doktor Klimanek to bardzo dobry lekarz, kompetentny, życzliwy, uprzejmy. A co do humoru doktora, to po prostu taki jest.Naprawdę polecam tego lekarza!!!

Cudowny lekarz. Bardzo dobra opieka.Leżałam około miesiąca w szpitalu.Dr Klimanek operował mnie dwa razy.Jedynie On dawał mi nadzieję że będzie dobrze i dzięki doktorowi tak było. Dorota