lekarz Marceli Klimanek

Dr Klimanek prowadził moja ciążę I i II. Do tej pory korzystam z jego usług!! Poświęcał mi wystarczająco czasu zawsze wszystko wytłumaczył i co najważniejsze odbierał moje porody. Czułam się bardzo bezpiecznie i wiem że w każdej chwili mogę na niego polegać!!

Niestety nie polecam, jego poczucie humoru jest skandaliczne ,traktuje pacjentki wręcz przedmiotowo, pan dr minął się z powołaniem ...

Ten lekarz to kompletny idiota, próbował mi ukraśc dziecko z wózka, bardzo kiepski żart żona o mało pokarmu nie straciła.Nie polecam nawet przychodzic na odwiedziny gdy "kochany" doktorek ma obchód bo wam dzieci pozabiera.Bardzo kiepskie poczucie humoru na poziomie podstawówki, ogólnie żenada.Pozdrawiam!!!

Ja jestem bardzo zadowolona z pana dr.Klimanka.Gdy lezalam w szpitalu zostawal po godzinach zeby mnie dogladnac,robil wiecej niz powinien:)teraz mam cudowna coreczke. Wielki pozytyw dla niego.

brak kompetencji,ignorant.Rozmawia z pacjętkom o różnych rzeczach a jeśli dochodzi do konkretów to nie potrafi wytłumaczyć o co chodzi.

nie polecam !!! a tym swoim Humorem może pan kolegów z pracy obdzielać a nie pacjentki nawet nie jest pan śmieszny a wręcz żałosny

Beznadziejny lekarz. Żrtuje sobie ze stanu zdrowia pacjentek. Osmiesza pacjentki np. znowy do nas Wróciłas. Mówi przez "Ty'. Brak kultury. Niedokładny. Niepolecam ze wzgledu na brak zainteresowania sie problemem zdrowotnym.