dr Marcin Biesiada

Ortopeda

3,4
3,4
3,3

Świetny specjalista. Jestem pacjentem Pana Doktora od 2 miesięcy i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z podejścia z jakim się spotkałem. Miałem robiony zabieg chirurgiczny przez Pana Doktora na palcu wskazującym, rozpoznanie - palec zatrzaskujący. Wcześniej lekarz rodzinny zdiagnozował cieśń nadgarstka co okazało się nieprawdą. Pan Doktor szybko postawił diagnozę, wytłumaczył w czym jest problem i zaproponował leczenie. Na jutro jestem umówiony na kolejny zabieg, tym razem palca środkowego.i wiem na 100%, że wszystko będzie w porządku. Bardzo dziękuję za leczenie i uwolnienie mnie od uciążliwego bólu mojej prawej dłoni. Opiniami pieniaczy Panie Doktorze proszę się nie przejmować, zawsze tacy będą. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na jutrzejszym zabiegu.

Super, na szczęście rzadko odwiedzam gabinety lekarskie ale jak juz konieczność konsultacji to tylko p. BIESIADA. POLECAM 100%

Świetny lekarz, zdecydowanie godny polecenia. Kompetentny i bardzo sympatyczny. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. U Pana doktora zdecydowanie najważniejszy jest pacjent. Operował mi biodro i jestem bardzo zadowolona. Polecam doktora Biesiade!!!

Bardzo dobry specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Kompetentny, cierpliwy i bardzo uprzejmy. Operował mi przepuklinę kręgosłupa, po miesiącu wkońcu mogłem normalnie funkcjonować. Jestem bardzo zadowolony, zdecydowanie polecam doktora Biesiadę.

Lekarz potraktował mnie jak intruza na początku zrugał mnie że przyszedłem do niego bez zdjęcia urazu potem wyżywał się na lekarzu rodzinnym podpowiadając abym zmienił go na innego , wypisał skierowanie na RTG i kazał się zgłosić za tydzień choć zdjęcie miał za chwile po prześwietleniu gdy wróciłem do gabinetu już mnie nie przyjoł choć pacjentów już nie było tylko ironicznie powiedział cytuje (jdż pan do lekarza rodzinnego po tabletki przeciw bólowe ) ponieważ uraz był bardzo bolesny .W rejestracji chcieli mnie zapisać dopiero za miesiąc jawna kpina ,życzę żeby nikt nie trafił na takiego lekarza. Stanowczo odradzam.

Świetny specjalista!! Kompetentny i bardzo uprzejmy. Poświęca dużo czasu pacjentowi i wszystko dokładnie tłumaczy.

Słabo. Leczy mnie już 8 miesięcy (leki, zastrzyki, zabiegi) a nadal kolano boli. Tak naprawdę nie wiem, czy tak ma zostać, czy zrobi operację...

Zazwyczaj nie uczestniczę w tego typu "jazdach", ale jak to przeczytałam to o mało mnie szlag nie trafił. Jak można wypisywać tego typu negatywy! Jak by nic nie robił - to anonimy bu już nie żyły. Ja mam całkowicie inne obserwacje i doświadczenia. Uroczy człowiek i wspaniały fachowiec! Poświęca leczeniu wiele czasu i wysiłku. Szkoda, że nie wpisują się tu zadowoleni pacjenci!!! Panie doktorze! Głowa do góry i niech Pan robi swoje:)

Lekarz na 5+ operacja reki bez zarzutu tak jak by nigdy nie była złamana cudowny lekarz nic dodać nic ująć 😊

Bardzo dobry specjalista :) zna się na rzeczy, pracowity, dba o swoich pacjentów, a do tego sympatyczny i uśmiechnięty .Polecam Pana Doktora :))