Filtruj terminy

dr Marcin Biesiada

Ortopeda

szpital miejski

27-200 Starachowice

Świetny specjalista. Jestem pacjentem Pana Doktora od 2 miesięcy i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z podejścia z jakim się spotkałem. Miałem robiony zabieg chirurgiczny przez Pana Doktora na palcu wskazującym, rozpoznanie - palec zatrzaskujący. Wcześniej lekarz rodzinny zdiagnozował cieśń nadgarstka co okazało się nieprawdą. Pan Doktor szybko postawił diagnozę, wytłumaczył w czym jest problem i zaproponował leczenie. Na jutro jestem umówiony na kolejny zabieg, tym razem palca środkowego.i ...
Opinia dodana przez: Robert

Tomasz Tatarek

Ortopeda

Starachowice

Fachowiec w 100% Miałem połamane ramię i przedramię. Brzydko to wyglądało. Pan Dr. Tatarek ślicznie mnie poskładał. Co prawda na śrubach ale inaczej się nie dało. Teraz jak mi się uda do niego dostać,usunę płytkę i rękę będę miał jak nową. Naprawdę polecam tego ortopedę.Pozdrowienia z Kielc
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Sławomir Marcinkowski

Traumatolog, Ortopeda

praktyka prywatna

Starachowice

Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Stanisław Dobrucki

Ortopeda, Chirurg ogólny

Piaskowa 4
Starachowice

Strasznie: protekcjonalnie i bez skutku.Brak czasu i chęci do chociażby zawodowych podstaw kontaktu z pacjentem.
El.Rnik

Ortopedzi w Starachowicach