dr Marcin Bilski

Protetyk, Stomatolog

Profesjonalista w każdym calu. Nie ma sensu wymieniać wszystkich cech, jakie powinien spełniać skuteczny stomatolog, dlatego uznaję, że warto samodzielnie się przekonać. Ja pozostawiam po sobie ocenę za wszelkie usługi, których doświadczyłam w tym roku.

Dr Bilski jest profesjonalnym stomatologiem, który doskonale wie jak sobie radzić z pacjentami oraz posiada szeroką wiedzę w zawodzie oraz doświadczenie, czego mogłam wielokrotnie doświadczyć.

Jedyny stomatolog, a zarazem lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Na tle całej Warszawy można spotkać nawet nie mało naciągaczy, o czym miałam okazję się przekonać dwukrotnie. Bardzo cenię sobie uczciwość. A w tym przypadku na dodatek mam gwarancję skuteczności.

Dla mnie ten lekarz jest świetny. Oceniam go bardzo dobrze. Do tego stopnia że poleciłem swojej rodzinie jego usługi i większość do niego chodzi. Tym bardziej że ciężko teraz o dobrego specjalistę.

Polecam. Świetny dentysta, do tego bardzo w porządku. Zawsze się uśmiecha i wzbudza zaufanie. Poza tym doświadczony fachowiec.

Dentysta godny polecenia. Bardzo wysoka jakość usług. Delikatność, precyzja, skuteczność, a do tego wszystkiego doświadczenie. Szacunek wobec pacjenta, kultura osobista.

Szacunek wobec pacjenta, kultura osobista.

Z czystym sumieniem polecam. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Jestem zadowolona nie tylko ze skutecznego leczenia, ale przede wszystkim dlatego, iż wreszcie znalazłam sobie w Warszawie stałego stomatologa.

Pan Marcin to bardzo fajny gość, wszystko ładnie zrobi i wyjaśni wiec w ogole sie nie stresuje a tym bardziej ze zawsze nie lubiłam chodzić do dentysty. U niego juz jakąś barierę pokonałam wiec fajnie. Dziękuje!

Ja jestem zadowolona, wizyty mi pasują. U mnie z kolei zrobił wszystko dokładnie wiec nie moge nic zarzucić a Pan Marcin jest bardzo mily. Pozdrawiam.

Lecze sie u tego lekarza od lat. Robil mi korony, licowki, korony na implantach, leczyl zeby. Ma swietna higienistke. Zawsze wszystko bylo ok. To przemily, kontaktowy i oddany pacjentom lekarz. Kiedys jak bolal mnie zab przyjal mnie w wielkanoc. Polecam