lek. dent. Marcin Borowicz

Pełna kompetencja. Duży komfort. Wyjątkowa uprzejmość. Łagododne i wyrozumiałe podejście do pacjenta. Pasja zawodowa i czerpanie przyjemności z wykonywanej pracy. Gabinet na najwyższym poziomie, doskonale wyposażony, pełna higiena i dbałość o jakość.

Niestety przy wyrwaniu zęba Pan doktor niedokładnie sprawdził dziąsła, został tam korzeń, później zrobił się brzydki stan zapalny i straszny ból. Oczekiwałam naprawdę profesjonalisty płacąc tyle za wizytę, na szczęście znalazłam juz innego dentystę. Mimo to pozdrawiam serdecznie

bardzo miły człowiek polecam bardzo. dobry sprzet milo i uprzejmie podchodzi do pacjenta. cena tylko troche wysoka ale jak człowiek decyduje sie na leczenie prywatne musi sie z tym liczyc.

za małą plombe na jedynce 100 zł, jak dla mnie trochę za dużo gdyż plomby na jedynce ( białe ) są refundowane

Pan Marcin wyrwał mi zęba bez bólu.Mam 11 lat a mnie to nie zabolało.Było śmiesznie i szybko oraz dokładnie.Kiedy się pytałem kiedy koniec odpowiedział mi że ząb na tacy i że moge iść do domu.

niestety po leceniu boli mnie ząb ! bardzo drogo nie polecam!!

niestety po leceniu boli mnie ząb ! bardzo drogo nie polecam!!

trauma z dzieciństwa dotycząca szkolnych gabinetów dentystycznych minęła przy pierwszej wizycie. cena? cóż, trzygodzinny zabieg miał prawo zaboleć kieszeń i tylko ją zabolał :) Miałem prawo wyboru - tańsze usunięcie. wybrałem leczenie, nie żałuję. może nie czekam na następną wizytę, ale będzie na pewno. POLECAM

Płaciłam tylko 100 zł za wyrwanie zgniłego korzenia 6 stkimiałam zrobiony rentgen oraz znieczulenie ...polecam... i nie jest az tak drogi znam wrzesińskich stomatologów którzy biora wiecej.

Polecam wszystkim ktorzy boja sie dentysty po 1 wizycie z checia sie wraca

Polecam wszystkim ktorzy boja sie dentysty po 1 wizycie z checia sie wraca

Polecam pana Marcina,ponieważ ja jestem bardzo zadowolona, gabinet czysty, nowoczesne sprzęty i metody leczenia, dokładnie mam wytłumaczone i pokazane na zdjęciu co i jak mam leczone.Ceny jak na wrzesińskie zarobki wysokie ale warto! Wychodzę z wizyt pewna,że zabiegi były robione w sterylnych warunkach,dokładnie. Mam pełne zaufanie oddając się w ręce takiego stomatologa! Atmosfera luźna, wesoła i wszystko bez bólu!