Stomatolog Września

lek. dent. Marcin Borowicz

ulica Waryńskiego 6 C
62-300 Września

bardzo miły człowiek polecam bardzo. dobry sprzet milo i uprzejmie podchodzi do pacjenta. cena tylko troche wysoka ale jak człowiek decyduje sie na leczenie prywatne musi sie z tym liczyc.

lek. dent. Maria Piskorska - Gorzelańczyk

Gen. T. Kutrzeby 15 C/33
62-300 Września

Pani Maria jest bardzo miłą osobą, ale niestety niemal wszystkie zęby które leczyłem w gabinecie tego stomatologa są do poprawki (plomby odkruszają się, zęby nadal bolą, są niedokładnie wyczyszczone kanały co powoduje stan zapalny, jedna plomba po prostu wypadła). Pokazując ząb, który ma wyraźną próchnicę (siódemka), Pani Maria stwierdziła, że nic nie widzi i wszystko jest w porządku. Kilkukrotnie poprawiałem zęby u Pani Marii, które sama leczyła, ale w końcu ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Kinga Chaberska-Ziarkowska

Powstańców Wielkopolskich 42
62-300 Września

Profesjonalne usługi stomatologiczne, miła i zawsze uśmiechnięta Pani doktor, zawsze swobodna atmosfera, Pani stomatolog obala po prostu wszelkie negatywne stereotypy, polecam z czystym sercem!

lek. dent. Joanna Białek

Przychodnia Specjalistyczna "NOWAMED"
Sienkiewicza 12
62-300 Września

Super lekarz po prostu super polecam;) naprawdę mi pomógł chodzę do niego i jeszcze sie nie zawiodłam.

lek. dent. Marcin Cebularz

Sądowa 1
62-300 Września

W ciągu roku pan doktor usunął mi 3 zęby, a na wizytówce jest napisane żyj z uśmiechem. .to mój 6 dentysta i nigdy nikt tak mnie nie załatwił, do tej pory żałuję że się zgodziłam usunąć 3 ząb bez konsultacji z innym dentystą.
A usuwa dobrze...

lek. dent. Agnieszka Kołaczewska

ulica Harcerska 10
62-300 Września

Pani lekarz dentysta Agnieszka jest bardzo dokładną, sympatyczna osobą. Podchodzi do pacjenta profesjonalnie. Bardzo delikatna. A przede wszystkim b.dobry protetyk. Polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Agnieszka Rataj

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Pełen profesjonalizm, specjalistka godna polecenia, a przy tym bardzo miła. Wizyta rozpoczęła się punktualnie.

lek. dent. Jolanta Grzechowiak

Przychodnia Lekarza Rodzinnego MED-CON
Słowian 23
62-300 Września

Bardzo mila i pomocna pani doktor polecam nie odmówi przyjmie kazdego pacjeta lekarz z powolania polecam

lek. dent. Hanna Banaszak

Centrum Specjalistyczne AUXILIUM
Legii Wrzesińskiej 19a
62-300 Września

Pani stomatolog prawidłowo opracowała jedynie 2 z 4 kanałów jednego zęba, w 3 pozostawiając resztki waty. Przez zaniedbanie lekarza byłem zmuszony podjąć się leczenia 3 zębów z silnym stanem zapalnym, pod mikroskopem. Koszta całkowity ok. 2500 zł na 2 zęby. Szczerze nie polecam
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Arkadiusz Jastrzębski