dr Marcin Dąbrowskidr Marcin Dąbrowski - zdjęcie profilowe

dr Marcin Dąbrowski

Psychiatra

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, swoje doświadczenie zdobył w Klinice Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Łodzi oraz w II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii. W latach 1991-2003 objął funkcję zastępcy ordynatora, po czym uzyskał awans na ordynatora i zastępcę dyrektora szpitala ds. lecznictwa w szpitalach psychiatrycznych w Gryficach i Gostyninie. Od 2003 jest kierownikiem poradni zdrowia psychicznego przy szpitalu „Drewnica” w Ząbkach. Specjalista I stopnia – 19...

Polecam .

Polecam .

Fachowo i rzeczowo przeprowadzona konsultacja , może mogłabybyc dłuższa ponieważ w gabinecie byłem 20min ale najważniejsze w końcu dobrze dobrane leki.

Bardzo fachowy, zna się na rzeczy, nie daje się oszukać pięknej gadce osób chorych tylko widzi z kim ma do czynienia.

Lekarz profesjonalny, z powołania , godny polecenia ,podtrzymujący wiarę w pacjencie w swoje siły ,wart stałego kontaktu.

Więc tego... dobry, miły, raz się z nim widziałam, uzdrowił mnie, był bardzo miły i zaraził mnie optymizmem, pogadaliśmy, opowiedziałam mu o chłopaku, co mi się podoba, słuchał uważnie, nie dostawał bólu dópy, jak coniektórzy, że nic nie można powiedzieć, tylko radził mi. Bardzo ładny, miła buzia, holiwoodzka... Pozdrawiam

Od kiedy leczy mnie Doktor Dąbrowski uwierzyłam w siebie i że można żyć z tą chorobą. Otrzymałam od Pana Doktora pomoc w najtrudniejszych momentach życia. Zawsze można z Nim porozmawiać i cierpliwie wysłucha. Jest to bardzo mądry,dobry i wrażliwy człowiek. Nie mam żadnych zastrzeżeń i każdemu mogę Go polecić.

Nie polecam! Trafiłam do niego z na izbę przyjęć mamą, mama miała skierowanie do szpitala, on w ogóle jej nie wysłuchał, przejrzał tylko papiery i zostawił nas, dodam że mama była w piżamie i kapciach, zawinięta w koc, przewieziona z innego szpitala. Na moje pytanie co mam teraz zrobić, bo nie mam samochodu, a mama jest za słaba, żeby chodzić, zrobił oczy jak kot w butach ze Shreka. Jakby się brzydził ludźmi. Masakra

Pracuje,bo musi,raczej zajety soba niz pacjentem.Nie polecam.

Pracuje,bo musi,raczej zajety soba niz pacjentem.Nie polecam.

Najgorsze co się mogło przydarzyć drewnickiemu szpitalowi to nadęty buc dr. Marcin Dąbrowski który trzęsie całą tą placówką, boi się mu narazić cały personel i ulega jego presji przez co znacząco cierpi większość pacjentów. Osobisty kontakt z doktorem-lekceważący stosunek do pacjenta, nie daje się wypowiedzieć pacjentowi,skutecznie zamyka usta pacjentowi,niepotrzebnym retorycznym pytaniem. Pacjent odnosi wrażenie jakby był tam natrętem od którego Dr. Dąbrowski się opędza, chcąc jak najszybciej pozbyć.Personel jest przez niego zastraszony i mu posłuszny przez co cierpi pacjent.