Nie mam pojęcia skąd dobre opinie na temat lekarza. Wszystko na nie- podejście do pacjenta, komentarze i podważanie diagnozy lekarza który wystawił skierowanie na konsultacje.

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o dr M. Giaro - to, że Doktor jest miły i uprzejmy, to tylko dodatkowy atut. Przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Jestem zaskoczona (pojedynczymi) negatywnymi opiniami n/t Doktora. Drodzy Państwo, jeśli chcemy być potraktowani dobrze - wnośmy do gabinetu lekarza (pod maseczką i nie tylko) wyłącznie pozytywne emocje oraz pokorę i szacunek dla wiedzy i umiejętności lekarza. Zdecydowanie polecam dr Marcina Giaro i Lifemedica :)

Czytając powyższe opinie odniosłam wrażenie, że trafiłam na zupełnie innego lekarza, który korzystając z maseczkowego rygoru podszył się za chwalonego na tym forum dra Giaro. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTĘ, zarówno z powodu nie najwyżej ocenionych przeze mnie kompetencji, stosunku do pacjenta, komunikatywności i przede wszystkim kultury osobistej. Nie chcę opisywać szczegółów, ale jedynym medycznym skutkiem wizyty było moje mocno podwyższone ciśnienie tętnicze. Na pewno od dziś będę szerokim łukiem omijała Life Medica i będę to rekomendowała innym.

Dr Marcin Giaro leczył mi żylaki nogi Lekarz kompetentny, miły, uprzejmy, poświęca dużo czasu i szczegółowo tłumaczy problem oraz proponowaną terapię. Moje dwie koleżanki też zdecydowały się na terapię u dr MG i są zadowolone, potwierdzają moją opinię a jedna była na konsultacji i stwierdziła, że to nie to... Ja z czystym sumieniem mogę polecić Doktora.

Miły, opiekuńczy, tłumaczy chorobę i leczenie.

Miły, opiekuńczy, tłumaczy chorobę i leczenie.

Bardzo miły, profesjonalny,kompetentny, "ludzki" lekarz. Polecam go wszystkim, bo jest w 100% godny zaufania. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli to nasz służba zdrowia, była by niebem a nie przejściem męki czyśćcowej, więcej takich wspaniałych lekarzy jak doktor Giaro:)

Po prostu ludzki i bardzo skromny.Dziękuję niebiosom,że na takiego trafiłam.

Po prostu ludzki i bardzo skromny.Dziękuję niebiosom,że na takiego trafiłam.

Mam wrazenie,ze powyzsze opinie dotycza innej osoby.Moje odczucia sa kompletnie rozne,duza pewnosc siebie i brak pokory nie wzbudzily mego zaufania

Pan dr Giaro operował mi żylaki kończyny dolnej wraz z moim lekarzem prowadzącym. Bardzo miły, uprzejmy i znający się na swojej pracy lekarz. Odpowie na wszystkie pytania. Pacjent idący na kontrolę/wizytę nie odczuwa skrępowania, a wręcz przeciwnie. Mimo lęku, niepewności i wątpliwości przed moją pierwszą operacją w życiu, w szpitalu bardzo szybko się ich pozbyłam. Jestem bardziej zadowolona z dr Giaro, niż z lekarza prowadzącego, który też był ok, ale miał całkiem inne podejście do pacjenta i mniej się nim interesował. Mimo tego że od zabiegu nie minęło dużo czasu-bo przede mną jeszcze zdjęcie szwów, to mogę już powiedzieć, że jestem zadowolona. Cieszę się, że miałam przyjemność spotkać takiego lekarza w swoim życiu i polecam innym potrzebującym.
AB

Cudowny lekarz! Profesjonalizm, podejście i jest bardzo bardzo miły! :)

Cudowny lekarz! Profesjonalizm, podejście i jest bardzo bardzo miły! :)