Umówiłam się do doktora Marcina Goczewskiego na prywatną wizytę usg piersi (Nowa Wieś Rzeczna Medpharma). Wyczuwalny guz w piersi, wykryty przez ogólnego lekarza dlatego chciałam to sprawdzić… Pacjentka przede mną wychodząc powiedziała, że nie wie czy mogę wejść bo doktor cały czas rozmawia przez tel. Podczas badania doktor nic nie widzi, musiałam pokazać gdzie jest guz. Badanie wykonane bardzo szybko, moim zdaniem nie dokładnie. Nie dziwię się gdyż cały czas dzwoniły trzy tel komórkowe na jego biurku. Lekarz po badaniu każdy tel odebrał i przeprowadził rozmowy z innymi pacjentami. Co do mojego badania usłyszałam jedno zdanie, że to węzeł chłonny i mam go obserwować. Nie miałam możliwości o nic zapytać bo doktor cały czas rozmawiał przez telefony komórkowe. Całkowicie mnie zlekceważył. Opis z badania również podał mi do ręki rozmawiając z kimś innym więc oznaczało to koniec wizyty. Przez mój szok nie zwróciłam mu uwagi dlatego teraz piszę opinię. Tak wyglądała moja prywatna wizyta za którą zapłaciłam. Nigdy już nie wrócę do doktora Goczewskiego, po tej wizycie nie ufam mu, że dobrze przeprowadził to badanie. Od ogólnego lekarza dostałam skierowanie do onkologa a na prywatnym usg doktor mnie zlekceważył więc co ja mam myśleć? Nie pozostaje nic innego jak szukać innego specjalisty…

Trudno jest mi dodać coś jeszcze na temat dr Marcina Goczewskiego, ponieważ wszystkie poprzednie opinie pokazuja zdecydowanie jaki jest dr Marcin Goczewski, jest to lekarz pełen empatii, doskonały specjalista , jeżeli chodzi o usg korzystamy z rodzina z jego usług od kliku lat i nie wyobrażamy sobie innego lekarza, doktor jest lekarzem z powołania i świetnym specjalista od usg, od niedawna, również doktor wykonuje usg w domu pacjenta.Ostatnio korzystalismy własnie z wizyty domowej, Doktor wykrył u teścia niedrożnośc i od razu skierował do szpitala, dzięki temu teśc jest z nami, ...

Trudno jest mi dodać coś jeszcze na temat dr Marcina Goczewskiego,
ponieważ wszystkie poprzednie opinie pokazuja zdecydowanie jaki jest dr
Marcin Goczewski, jest to lekarz pełen empatii, doskonały specjalista ,
jeżeli chodzi o usg korzystamy z rodzina z jego usług od kliku lat i nie
wyobrażamy sobie innego lekarza, doktor jest lekarzem z powołania i
świetnym specjalista od usg, od niedawna, również doktor wykonuje usg w
domu pacjenta.Ostatnio korzystalismy własnie z wizyty domowej, Doktor
wykrył u teścia niedrożnośc i od razu skierował do szpitala, dzięki temu
teśc jest z nami, dzień po wizycie domowej z usg dr Goczewskiego, tato był
operowany.Pragnęlibyśmy podziękować dr Goczewskiemu a Państwu z czystym
sumienie polecić , dla osób starszych lub mających trudności z poruszaniem

usg w domu pacjenta jest uważam idealnym rozwiązaniem, a juz jeżeli sam dr
Goczewski wykonuje badanie jest to najwyzszy poziom obsługi jaki mozna
sobie wyobrazić.Dziękujemy i polecamy.

Szybka diagnoza, a co najważniejsze trafna diagnoza , wdrożone leczenie przyniosło rezultaty ,zdecydowanie polecam

Z całą pewnością najlepszy specjalista od usg, u mnie tylko spojrzał i napisał to samo co w rezonansie, a badania rezonansu mu nie widział.Niesamowita osobowość, niesamowita wiedza, oczywiście polecam.

Z całą pewnością najlepszy specjalista od usg, u mnie tylko
spojrzał i napisał to samo co w rezonansie, a badania rezonansu mu nie
widział.Niesamowita osobowość, niesamowita wiedza, oczywiście polecam.

Jestem po usg barku oraz blokadzie, usg robił osobiście doktor Goczewski , tego samego dnia po usg miałam wizytę u reumatologa Pani doktor podała blokadę.Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry specjalista jeżeli chodzi o obrazowanie stawów w usg jest niezastąpiony wg mnie najlepszy na pomorzu.

Zdecydowanie bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o usg kolana, stawu skokowego, barku, łokcia i wszystkiego co jest związane z układem kostnym.Mi uratował moje kolano jestem doktorowi bardzo wdzięczna.

bardzo dobre opisy usg , miałam robione kolano i staw skokowy po urazie doktor opisał bardzo dokładnie każdy szczegół , jest to specjalista godny polecenia

Brak profesjonalizmu , wypisuje do swoich pacjentek SMS-y nie związane z historią choroby , erotoman , podrywa pacjentki . Żenada . Kopie wiadomości dla zainteresowanych do wglądu .

Kopie wiadomości dla zainteresowanych do wglądu .

Bardzo dobry i solidny lekarz. Kiedyś chorowałem na raka i teraz co jakiś czas chodzę na usg. Ostatnio trafiłem do doktora ,bardzo wnikliwie mnie zbadał ,dokładnie przyglądał się obrazowi w monitorze usg by wykluczyć ewentualne przerzuty.Mam ogromne doświadczenie i byłem u różnych lepszych i gorszych specjalistów usg ale tutaj zdecydowanie polecam doktora mało kto może z nim konkurować.

Wciąż poszukujesz "USG Pruszcz Gdański"?

lek. med.

UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

ulica Irysowa 10
83-010 Pruszcz Gdański
Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański