lek. med. Marcin Jaszczuk

Lekarz który wykazuje się dużą empatią, jest kompetentny, uprzejmy, rzeczowy i bardzo miły. Monika Myśliwiec

Monika Myśliwiec

jest bardzo miłym człowiekiem i widać że zna się na swoim zawodzie .;) powinno być więcej takich lekarzy

Świetny specjalista cieszę się że do niego trafiłam. Polecam. Jest bardzo dokładny i zawsze ma czas dla każdego pacjenta nie odmawia pomocy.

Świetny specjalista cieszę się że do niego trafiłam. Polecam.
Jest bardzo dokładny i zawsze ma czas dla każdego pacjenta nie odmawia pomocy.

Lekarz w sumie w porządku aczkolwiek czas oczekiwania pod poradnią oraz czas wizyty pozostawiają wiele do życzenia. 5 minut w gabinecie na szybko powiedziane co i jak, tak że ciężko zapamiętać i tyle. Może i diagnoza trafna - to się okaże ale wrażenie braku czasu na wyczerpanie tematu pozostało. Poczucie humoru bez zastrzeżeń ale to nie jest najistotniejsze.

jestem tuz po zabiegu w szpitalu na Rycerskiej, przede mną rehabilitacja. Na obecną chwilę dla mnie lekarz BOMBA !!!!!!!!!!!!!, szczegółową ocenę dodam po zakończeniu leczenia:)jestem pewien, że tylko więcej plusów będę mógł wtedy opisać. Chcesz poczuć się jak należy w szpitalu, chcesz być podmiotem a nie przedmiotem dla lekarza to zdecydowanie jako operatora polecam dr Marcina Jaszczuka, dodam przy okazji że nie jest osamotniony na Rycerskiej i znajdziesz tam np. (dr Łukasza Białka, widziałem również jego prace i wiem co piszę)

POLECAM! Bardzo dobry lekarz, od razu widać że zna się na swojej specjalizacji

POLECAM! Bardzo dobry lekarz, od razu widać że zna się na swojej specjalizacji

Zasługuje w 100% na najlepszą możliwą ocenę. Polecam serdecznie wszystkim.

Zasługuje w 100% na najlepszą możliwą ocenę. Polecam serdecznie wszystkim.

uwielbiam Pana Dr jest cudowny i wspaniały lekarz

uwielbiam Pana Dr jest cudowny i wspaniały lekarz

MEGA pozytywna opinia, pod kazdym względem - kompetentny fachowiec z solidnym poczuciem humoru. Nic wiecj mi nie trzeba!! :)

Nie spotkałam lepszego specjalisty. Zasługuje w 100% na najlepszą możliwą ocenę. Polecam serdecznie wszystkim.