Lekarze Zielona Góra

lek. dent. Mateusz Podstawski

ul. Kraljevska 7D/8
65-945 Zielona Góra

W mojej ocenie dr Podstawski jest najlepszym stomatologiem w województwie lubuskim. Prezentuje najwyższy poziom wiedzy i umiejętności manualnych. Jest obdarzony poczuciem humoru oraz wysokim poziomem etyki i kultury osobistej. Prezentuje duży rozsądek co do cen. Uważam że Pan Doktor Podstawski może i powinien być wzorem do naśladowania dla innych. Profesjonalizm, etyka, kultura w najlepszym wydaniu. Mariusz Lubecki
Opinia dodana przez: Mariusz Lubecki

lekarz Bożena Staniul

65-048 Zielona Góra

Niezwykle uprzejma, pełna energii i osobistego wdzięku. Tłumaczy podejmowane decyzje, wyjaśnia charakter przeprowadzanej procedury, zleca dodatkowe badania, by być pewną stawianej diagnozy. Spowita, ze się tak wyrażę, aurą fachowościI Z pełną szczerością polecam tę znakomitą okulistkę!
Opinia dodana przez: Jerzy Domagalski

lekarz Ali Hedayati

65-048 Zielona Góra

Lekarz bardzo miły i cierpliwy. Rzeczowo i spokojnie udziela informacji o pacjencie jego rodzinie, a mną (pacjentką) stale się interesował. Oprócz obowiązkowych wizyt przy obchodzie zaglądał często do sali, pytając jak się czuję i przy okazji na bieżąco omawiał ze mną moje wyniki. Będąc już po dyżurze potrafił dzwonić na oddział i prosić pielęgniarkę, by opisała w jakim aktualnie jestem stanie. Bardzo pozytywnie odebrałam tego lekarza.

lekarz Magdalena Kaczmarek-Kołodziej

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Pani doktor kompetentna i rzeczowa, tłumaczenie choroby bardzo czytelne. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bogdan

Hanna Trochanowska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Boh.Westerplatte 9
Zielona Góra

było super moje zęby są piękne i lśniące bardzo dobra pani stomatolog polecam warto

lek. dent. Grażyna Szyińska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek.stom.Grażyna Szyińska
Zielona Góra ul.Wandy 27
Zielona Góra

Bardzo profesjonalny stomatolog. Gorąco polecam.

lek. dent. Katarzyna Ferencz

Prywatny Gabinet Lekarski
Sienkiewicza 24 lok. 1
65-431 Zielona Góra

Bardzo dobra pani stomatolog. Może nie należy do najtańszych ale regularnie korzystam z jej usług od kilku lat i nigdy ni emogłem narzekać na wykonane usługi,wszytko wytłumaczy.Bardzo miła atmosfera,wszystko w najlepszym porzadku. Widać ze Pani Kasi zależy na pocjentach!! Już nigdy niepójde do innego stomatologa:)

lekarz Ewa Baraniak

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Agrestowa 3/13
65-780 Zielona Góra

Robiłam u pani Ewy zwykłe wypełnienia jak i leczenie kanałowe, jest bardzo profesjonalna, rzetelna, miła, kompetentna, delikatna, naprawdę stara się aby zabieg był jak najmniej nieprzyjemny. Ponadto zawsze dokładnie tłumaczy co się z zębem dzieje, jakie leczenie trzeba zastosować i w trakcie zabiegu informuje pacjenta co zaraz zrobi i jak to będzie odczuwalne. Jeśli coś wykracza poza jej kompetencje kieruje do odpowiedniego specjalisty. Poleciłam panią Ewę koleżance i również była ...

Grażyna Stawska

Lekarz medycyny pracy

Gabinet Lekarski
65-072 Zielona Góra

Opinia do prawa jazdy: kompetentnie, konkretnie, bez zbędnych ceregieli i atmosfery z zeszłej epoki (aluzja do WOMPu). Polecam!
Opinia dodana przez: Grzesiek

mgr Małgorzata Wojnicz

Logopeda

LOGOPEDKA.pl gabinet logopedyczny
Plac Słowiański 17/3
65-069 Zielona Góra

Pani Małgosia jest wspaniałym logopedą! Ma niesamowite podejście do dzieci. Mój syn bardzo chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach, które prowadzone są w formie zabawy. Pani Małgosia na początku dokładnie bada i diagnozuje dziecko oraz tłumaczy rodzicom, co trzeba robić, by poprawić jakość mowy dziecka. W gabinecie panuje bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera.Polecam!

lekarz Janusz Szczudło

Neurochirurg

Al. Wojska Polskiego 70C
65-762 Zielona Góra

Wspaniały lekarz specjalista neurologii, uratował życie mojej córce. Lekarz z powołania, bardzo kompetentny i empatyczny. Jestem bardzo wdzięczna, że moja córka trafiła na takiego lekarza. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Mariusz Kołodziński

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Bardzo życiowy lekarz. Przed badaniem grzecznie informuje pacjentów o przygotowaniu dokumentów a także terminie, w jakim będzie wynik badania i że wynik będzie przekazany do przychodni. Każdego pacjenta osobiście prosi do gabinetu na badanie oraz o nr telefonu. W czwartek wykonał mi biopsję a w niedzielę telefonicznie poinformował o wyniku badania. Pierwszy raz w życiu spotkałam człowieka, który poświęca czas i nawet w niedzielę informuje pacjentów, żeby się nie martwili ...
Opinia dodana przez: Beata Cieślak

lekarz Anna Boroń-Kaczmarska

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Polecam wizytę u Pani doktor jeżeli tylko są jakieś problemy zdrowotne związane z chorą wątrobą czy boreliozą na pewno pomoże. Rzetelna i szczegółowa, przyjmuje też w Skale koło Krakowa.
Opinia dodana przez: 111ka

lek. dent. Mirosława Kuczyńska-Cielecka

Stomatolog, Ortodonta

Budziszyńska 6
Zielona Góra

Jest wspaniałym stomatologiem Jedynym który potrafił zatrzymać mnie na fotelu i wykonać zabieg bezbolesnie Jestem szczęśliwa ze Pani Doktor potrafiła zwalczyć moja fobie . Jest wspaniała . Jestem jej bardzo wdzięczna . Życzę Pani Doktor samych, takich ja ja , zadowolonych pacjentów
Opinia dodana przez: Malgorzata

mgr Barbara Szlęzak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo miła i sympatyczna Pani, która posiada nie bywałe umiejętności pracy z dziećmi. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Mój brat polubił Panią Basie od pierwszej wizyty - po kilku spotkaniach były widoczne efekty pracy. Brat w ogóle nie mówił, dziś posługuję się krótkimi zdaniami. Osoba godna polecenia!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Beata Kapek-Mikołajczak

Chrobrego 2
65-001 Zielona Góra

Polecam! Po latach strachu przed dentysta... Trafiłam na wspaniała dentystkę! Szybko,dobrze i bezboleśnie a do tego w dobrej cenie. A atmosfera - przyjacielska
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Tomasz Grzybowski

Psychiatra

Tomasz Grzybowski specjalista psychiatra Prywatny Specjalistyczny Gabinet Lekarski "FIDES"
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

To wspaniały lekarz. Jest bardzo miły i serdeczny do pacjentów.

lekarz Janina Duszyńska-Radzik

Pulmonolog

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

Super lekarz.Pani doktor pracuję już chyba 50 lat,ale nie straciła młodzieńczej werwy i zapału do pracy.Dobry lekarz i dobry człowiek

lekarz Anna Perlikiewicz-Kikiela

65-048 Zielona Góra

Dawno byłam u Pani Doktor i byłam zachwycona efektem, tak dobrze dobrała mi szkła, po latach jednak wzrok jest słabszy a Pani Doktor nie mogę nigdzie znależć.Czy Ona jeszcze pracuje?

Beata Bartkowiak

Pielęgniarka

SZPITAL WOJEWóDZKI
Zielona Góra

piguła z powołania, super podejście do dzieci, myślałem że będę płacił za wizyty a wystarczyło się przepisać na pielęgniarkę środowiskową - POLECAM WARTO. Rafał