Lekarze Zielona Góra

Chirurg urazowy

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

pełen profesjonalizm :)zawsze odpowie miły i uprzejmy znawca tematu

lek. dent. Maria Zygmunt

Gabinet Stomatologiczny Maria Zygmunt
Gen. Sikorskiego 20/2
65-454 Zielona Góra

Przemiła kobieta, bardzo kompetentna w swoim fachu. Mimo dużego stresu przed wizytą, przetrwałam ją spokojnie, ponieważ Pani Doktor wszystko mi cierpliwie wyjaśniła i uspokoiła.
Opinia dodana przez: Katrin90

lek. dent. Agnieszka Drózd

Ptasia 36/121
65-001 Zielona Góra

NAJLEPSZY GABINET STOMATOLOGICZNY JAKI ZNAM, PEŁEN SZACUNEK DLA PACJENTA MIŁA, DELIKATNA I PROFESJONALNA PANI DOKTOR, POLECAM.
Opinia dodana przez: Krzysiek

lek. dent. Agnieszka Pęksa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zielona Góra

Pani doktor Agnieszka jest przeuroczą osoba co do której mam pełne zaufanie. Cieszę się, że powróciła po przerwie macierzyńskiej do pracy. Ostatni odwiedziłam Panią doktor z córką która miała poważny problem z zębem. Poprzedni stomatolog nie widział możliwości ratowania zęba - kazał usunąć. Na szczęście okazało się , że moja Pani doktor wróciła do pracy i uratowała córce ząbek. Pełen profesjonalizm połączony z niesamowitym urokiem osobistym i ciągłym uśmiechem na ...

lekarz Leszek Szyiński

Radiolog

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

Witam chciał bym wam polecić dr, Szyińskiego u którego dzisiaj byłem, widać że nie robi badań na szybko jak to połowa prywatnych lekarzy liczących tylko na $, tylko bada opisuję myśląc nad opisem a nie żeby puścić dalej klienta, jak nie jest czegoś pewien sprawdza jeszcze raz nie spiesząc się jestem bardzo zadowolony i nie żałuje wydanych pieniędzy na wizytę u doktora polecam!!!.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Ryszard Choroś

Prywatny Gabinet Lekarski
Prosta 53b
65-783 Zielona Góra

Juz nie pamietam ile lat Ryszard walczy z moim uzebieniem ale moja opinia jest tylko jedna, wspanialy facowiec i wspanialy czlowiek...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kwasnik

Iwona Hołub

Logopeda, Neurologopeda

Zielona Góra

Polecam Panią Iwonkę, gdyż dopiero ona wyjaśniła mi kompetentnie o co chodzi w tym wszystkim u mojego dziecka. Zajęła sie profesjonalnie. "Wyprowadziła" moja Zuzię z fatalnego zachowania, jak również Zuzia mówi juz pełnymi zdaniami, a nawet zaczęła czytać. Gorąco polecam tego specjalisę.

lekarz Marek Matukiewicz

65-046 Zielona Góra

Lekarz o niespotykanej kulturze i empatii. Mieliśmy kontakt tylko telefoniczny przy okazji kilkutygodniowego pobytu mojego taty na oddziale, ale zawsze szczegółowo byłam poinformowana o przebiegu leczenia, zaleceniach itp. Miałam poczucie, że pomimo zaawansowanego wieku ojca i chorób współistniejących, m.in. choroby Alzheimera, Pan doktor stara się doprowadzić pacjenta do stanu, który umożliwia powrót do domu, a nie zaleczyć objawy i pozbyć się pacjenta z oddziału. W mojej ocenie to lekarz z ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Ewa Tarczkowska

65-046 Zielona Góra

Pani doktor świetnie poradziła sobie z czteroletnim dzieckiem z ciałem obcym w oku. Zareagowała szybko i przyjęła nas po 20:00 bez kolejki. Dziecko poczuło ulgę od razu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Olga Danielak-Wydra

65-046 Zielona Góra

Pani doktor jest bardzo zaangażowana i pomocna. Poświęca wolny czas żeby pomóc pacjentowi, służy radą. Miłaa i uprzejma a przy tym bardzo rzetelna, ma dużą wiedzę i chęć pomocy.
Opinia dodana przez: Mila

lek. dent. Małgorzata Szmigielska

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Małgorzata Szmigielska
65-018 Zielona Góra

W sylwestra uszkodziłem sobie poważnie 2 jedynki. Pani doktor bardzo dobrze je odbudowała. Prawie nie widać granicy, gdzie zaczyna się odbudowana część. Gorąco polecam :)

lekarz Urszula Szczepankowska

Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "SANUS" s.c.
Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Polecam.Naprawde fachowe podejscie do pacjenta.Potrzebne badania od A do Z, żeby sprawdzić czy wszystko wporządku.

lek. dent. Artur Ferencz

Prywatny Gabinet Lekarski
Sienkiewicza 24 lok. 1
65-431 Zielona Góra

Bardzo dobry stomatolog. Długo szukałem dobrego lekarza w Zielonej, ale w końću znalazłem. Chodzę do niego już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Zęby są leczone bardzo dokładnie, co niestety kosztuje. Polecam.

lekarz Joanna Dziewiałtowska-Dopadło

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

Profesjonalne podejście, trafne diagnozy, pomoc w dostępie do specjalistów. Jestem rzadkim pacjentem ale kiedykolwiek trafiam do Pani doktor zawsze wychodzę z przeświadczeniem że zostałem dobrze "obsłużony".
Opinia dodana przez: Marek Walkiewicz

lek. dent. Olga Jagoda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REHABILITACJA" S.C.
Aleja Wojska Polskiego 86
65-001 Zielona Góra

W 100% mogę polecić wizytę u Pani Olgi. Jest rzeczowa, kompetentna i cierpliwa. Odpowie na wszytskie pytania. Ceny przystępne .Ja wraz moją córką chodzimy regularnie do p.Olgi.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Gabriela Mazurkiewicz

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Zielonej Górze
ulica Chrobrego 2
65-043 Zielona Góra

Bardzo profesjonalnie wykonywanie swoich zadań. Uprzejmie podchodzi do pacjenta. Empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Barbara Tylewicz

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

do Pani doktor wybrałem się na wizytę, bo poleciła mi ją koleżanka, która sama się u Pani doktor leczyła. U Pani Tylewicz leczyłem zęby przeszło trzy lata temu, zarówno drobne ubytki jak i kanałowo. Mimo upływu czasu wszystko się trzyma :). Polecam
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Andrzej Żurakowski

Rehabilitant

Os.Pomorskie 14D/6
65-001 Zielona Góra

Polecam Pana doktora Żurakowskiego z przyjemnością, jest rzeczowy, uprzejmy, wyczerpująco udziela odpowiedzi na zadane pytanie, rodzic jak i dziecko nie czuje przy nim zakłopotania, polecam z czystym sercem.

lekarz Oleg Wełyczko/velychko

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Dzień dobry, doktorze! Ty, jako luminarze nauki, oświeć mnie, ziemski robaku, proszę! Do 10.10.2022 nie mogę zrobić USG I JEST PŁATNE, ale nie mogę umówić się na wizytę przed 26.10.2022! Może nie powinieneś zawracać sobie głowy i po prostu czekać na skrzydłach?! Dziękuję za odpowiedź! Łazebny Władimir!
Opinia dodana przez: Volodymyr Lazebnyi
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Lekarz medycyny estetycznej
                                       dr n. med. Sybilla Brzozowska-Mańkowska

dr n. med. Sybilla Brzozowska-Mańkowska

Lekarz medycyny estetycznej

Estetyka Piękna Sybilla
Kazimierza Wielkiego 24/2
Zielona Góra

Serdecznie polecam Panią Doktor. Atmosfera w gabinecie jest fantastyczna..od razu człowiek zapomina o strachu :) Wszystko dokładnie wytłumaczone. A efekty są rewelacyjne ! Dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina