Lekarze Zielona Góra

Małgorzata Zgodzińska

Pielęgniarka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska ZDROWIE D. Kosińska, A. Matuszkiewicz Spółka Partnerska
Fabryczna 23A
65-463 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna, uprzejma i kompetentna. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Zna na pamięć imiona a nawet nazwiska swoich małych pacjentów co moim zdaniem świadczy o tym, że podchodzi do nich indywidualnie no i o tym, że ma świetną pamięć. W ogóle "dział pediatryczny" przychodni Zdrowie ( czyli pani Małgosia i pani doktor Błasińska)zasługuje na najwyższą ocenę.
Opinia dodana przez: matula

lekarz Maria Świętoń

Lekarz rodzinny

Aldemed filia Zastal
Sulechowska
Zielona Góra

Świetna lekarka daje skierowania do wszystkich specjalistów i na badania . poświęca dużo czasu dla pacjenta.

lekarz Wojciech Wybrański

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Lawendowa 7
65-012 Zielona Góra

Bardzo polecam tego lekarza. Pomaga mi leczyć chorobę od początku , godny zaufania. Jeden z lepszych onkologów .

lek. dent. Jacek Cichy

Kosynierów 8a
Zielona Góra

Po stokroć mogę polecić tego stomatologa!!! Jest baaardzo uprzejmy, serdeczny, fachowy, konlretny i po prostu jak najwięcej takich ludzi w służbie zdrowia a będzie o niebo lepiej. Doktor Cichy prxyjmował mnie na NFZ, a mimo to był tak wspaniały, że list pochwalny chętnie bym mu napisała :) Nie umniejszam również Panią pielęgniarką, które są przemiłe!!! Polecam serdecznie. (ja byłam na Przyrodniczej 1)
Opinia dodana przez: Kora

lek. dent. Marek Cieślak

Stomatolog, Protetyk

Marek Cieślak „VERUS BIS”
St. Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Poświęca pacjentowi dużo czasu, jest uprzejmy, cierpliwy a co najważniejsze kompetentny. Polecam

lekarz Mirosława Czerepińska-Piela

Psychiatra

Grupowa Praktyka Lekarska
Boh. Westerplatte 9 p.133, tel. 68 453 22 52
65-001 Zielona Góra

W pełni profesjonalne podejście do pacjenta nastawione na pomoc i zrozumienie. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, dokładnie słucha i chce szczerze pomóc. Leki, jeśli potrzebne dobiera doskonale - spotkania w bardzo przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Teresa Jurak

Prywatny Gabinet Stomatologiczny E.Krause-Howis
Stefana Wyszyńskiego 40A/12
65-536 Zielona Góra

Super lekarka. Prowadzi moją ciąże. Zawsze wszystko wyjaśni. Badanie usg robi bardzo dokładnie. Ostatnio trwało ok 30 minut, bo chciała dokładnie sprawdzić jak rozwija się dziecko. Najlepszy ginekolog w ZG.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Dariusz Golan

Radiolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, kompetentny i rzeczowy, a przy tym sympatyczny i miły. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja Denis

lek. dent. Agnieszka Oleksiejuk

Batorego Stefana 128
65-735 Zielona Góra

Jestem bardzo zadowolona z leczenia kompleksowego Pani Doktor Agnieszki Oleksiejuk . Jest bardzo miła , sympatyczna , cierpliwa i ma podejście do pacjentów. Polecam leczenie zębów , ponieważ przebiega bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Karolina Tarka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Danadent
Lisia 49
65-001 Zielona Góra

Bardzo cierpliwa, kompetentna. Rzeczowa, wszystko cierpliwie tłumaczy. Obdarzyła mnie fachową opieką i troską. Moja pierwsza wizyta u dentysty, od niepamiętnych czasów, bez znieczulenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Maciej Wudarczyk

Przychodnia Stomatologiczna "MW-DENT" Małgorzata Wudarczyk
Nagietkowa 3
65-012 Zielona Góra

KOMPETENTNY i bardzo uprzejmy Młody Lekarz z nie lada wiedzą. Chodziłam z dzieckiem do innych stomatologów (zwykle kobiet), ale to co mnie spotkało w gabinecie na Nagietkowej.... to fachowość, opanowanie i suuuuuuuuper podejście do MAŁEGO PACJENTA - POLECAM GORĄCO!!! Tak powinni leczyć dzieci we wszystkich gabinetach, dziecko nie lęka się wracać na następną wizytę. Spokój tego Pana udzielił się mojej córce, wspaniale z nim współpracowała, otwierała buzię - a On ...
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Traumatolog
                                       lekarz Wojciech Janczewski

lekarz Wojciech Janczewski

Traumatolog, Ortopeda

Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne
Kupiecka 32B
65-001 Zielona Góra

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pan Wojciech to rzetelny lekarz, przeprowadził wywiad, obejrzał nadgarstek bardzo dokładnie i przeprowadził dodatkowe badania w celu wyjaśnienia przyczyny bólu. Wyjaśnił mi temat leczenia tej przypadłości. Z pewnością wrócę tu w razie potrzeby.

Wojciech Sandecki

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Trafiłam do dr Sandeckiego po pierwszym nieudanym porodzie przedwczesnym w 24 t i stracie Synka z powodu niedokładności innego lekarza. Pan Doktor prowadził moją drugą ciążę i dzięki jego wspaniałej opiece w 34 t urodziłam wcześniaka ale zdrowego Synka! Obecnie jestem w połowie 3 ciąży również spodziewam się Synka.Pan Doktor jest bardzo fachowy, konkretny, zawsze poświęci swój czas jeśli trzeba. Wspanialy człowiek, godny zaufania. Serdecznie polecam !
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Joanna Derlatka

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

Bardzo polecam Panią Doktor Joannę Derlatkę. W trakcie wizyty dokładnie opisuje co dolega każdemu ząbkowi, które wymagają natychmiastowego leczenia, a z którymi można się zgłosić na kolejnych wizytach. Leczenie zawsze jest skuteczne i zęby są zdrowe na wiele lat :)
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Andrzej Wołoszyn

Prywatna Praktyka Lekarska Andrzej Wołoszyn
Anieli Krzywoń 16
Zielona Góra

Naprawdę fachowiec godny polecenia , a przede wszystkim szlachetny i dobry człowiek utożsamiający się z pacjentem i jego problemami. Kulturalny , sympatyczny i miły i jednocześnie mający duży autorytet. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Piotr Laskowski

lekarz Janina Simińska

Psychiatra, Ginekolog położnik

zielona góra
Zielona Góra

Pani doktor jest super!!! polecam. Pani doktor gdzie Pani jest?

lek. dent. Jadwiga Otulak-Rabenda

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Jadwiga Otulak- Rabenda i wspólnicy
Piaskowa 15/17
65-024 Zielona Góra

Bardzo fachowy stomatolog.Polecam gorąco zna się na rzeczy.5 lat chodzę do pani leczyć zęby.polecam polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

Mateusz Wyderka

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Prywatny Gabinet Psychologiczny "Paralela"
ul. Lisowskiego 15/5
Zielona Góra

Polecamy kazdemu! Dostalismy cenne wskazowki jak radzic sobie z histeriamii dziecka oraz jak uczyc je cierpliwosci. Lekarz mlody, ale wie co mowi :) Zabawny i cierpliwy.

lekarz Dawid Kawka

Ortopeda, USG ortopedyczne

Grande Medica Sp. z o.o.
Stanisława Wyspiańskiego 13
Zielona Góra

Rewelacyjny lekarz, konkretny, profesjonalny, ludzki. Nie naciąga, stawia trafne diagnozy, skutecznie leczy. Polecam

lek. dent. Andrzej Ciesielski

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowacka 6 b/9
65-943 Zielona Góra

SUPER STOMATOLOG. Polecam każdemu leczyć zęby u TAKIEGO DENTYSTY. Bardzo miły i kompetentny. Na każdym etapie tłumaczy co będzie robił, ale przede wszystkim doskonale znieczula.
Opinia dodana przez: ANONIM