Lekarze Zielona Góra

Maciej Pilarczyk

Traumatolog, Neurochirurg

Zielona Góra

Poświęcą dużo czasu na pacjenta, świetny specjalista .Godny polecenia,robi wszystko aby wyleczyć pacjenta

lekarz Krzysztof Bromer

Chirurg ogólny, Urolog

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

bardzo dobry specjalista polecam uprzejmy zna sie na sfojej profesji kompetetny

dr n. med. Andrzej Moszko

USG, Radiolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Pełne zaufanie do kompetencji Pana doktora. Bardzo dobry fachowiec. Byłem u niego już wielokrotnie zawsze pełen profesjonalizm. Niezwykle uprzejmy i miły. Doradzi w doborze lekarstw i dalszego lecznia. Pacjent na pierwszym miejscu. Bardzo, Bardzo gorąco polecam doktora. !!! Bardzo go szanuje.
Opinia dodana przez: Paweł z Gubina

lek. dent. Leszek Chlamtacz

Prywatny Gabinet Lekarski
Strumykowa 8b
65-001 Zielona Góra

Bardzo spokojny i opanowany lekarz, zna się na swojej profesji. Zabieg usunięcia górnej ósemki przeprowadzony szybko i fachowo. Brakowało trochę informacji, jaki przebieg będzie miał zabieg, lekarz dość małomówny.

lek. dent. Aleksander Awdiejew

Mechaników 101
65-119 Zielona Góra

ludzie, trzymajcie sie za kieszen.poszłam, bo miałam blisko.Przemądrzały pan doktorek, który wielce narzekał na mój stan jamy ustnej nie pytając nawet czy na coś nie choruje skasował 850 zł za leczenie!!! mikroskopu nie miał tylko gadał, że sama jestem sobie winna. Za tyle ja juz bym miała nowego zęba. Ząb mnie dalej boli, ale juz tam na pewno nie pójdę. Odradzam. A terminy wolne od rana do wieczora wiec to ...
Opinia dodana przez: budyń

lekarz Krzysztof Rokicki

Lekarz rodzinny

ALDEMED Centrum Medyczne Szpital Filia Zastal
Towarowa 20
65-114 Zielona Góra

Najlepszy lekarz w Zielonej Górze. Specjalista i bardzo dobry człowiek. Nigdy nie odmówił pomocy. Walą do niego pacjenci z całej Polski. Jak szukacie lekarza rodzinnego w lubuskim to tylko pan doktor. Zdrówka dla pana doktora.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Katarzyna Błasińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska ZDROWIE D. Kosińska, A. Matuszkiewicz Spółka Partnerska
Fabryczna 23A
65-463 Zielona Góra

Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Kompetentna, uprzejma. Zawsze( nawet kiedy w poczekalni jest dużo pacjentów)poświęci dziecku tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wytłumaczy, zapisze dawkowanie. Zawsze kiedy mamy jakieś wątpliwości i podzielimy się nimi z panią doktor, synek dostaje skierowanie do specjalisty ( oczywiście kiedy pani doktor uzna, że zachodzi taka potrzeba). Zawsze też można do pani doktor zadzwonić i uzyskać miłą i dobrą poradę. Polecam wszystkim rodzicom.
Opinia dodana przez: matula

Stanisław Kozakiewicz

Chirurg stomatolog

zielona góra
Zielona Góra

Fantastyczny lekarz – doświadczony i kompetentny, merytoryczny. Pierwszy dentysta do którego NAPRAWDE nie mam obaw wracać. Ogromne doświadczenie które przekłada się na jakość usługi, pracuje szybko i czysto, ja osobiście nie zdążyłam się wystraszyć jak już było PO!. Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”. P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

lekarz Andrzej Baryła

RTG, Ginekolog położnik

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Ja byłam w ciąży poza macicznej(drugiej) Nie życzę żadnej z was niekompetentnego lekarza który stwierdzi,że nic się nie dzieje. Miałam zatrzymanie miesiączki (myślałam,że jestem w ciąży-cieszyłam się)ale po miesiącu miałam krwawienia,poszłam do lekarki w Krośnie odrzańskim p.Kolano(NIE POLECAM) wykluczyła ciążę,nagderała coś o osłabieniu organizmu itp.Męczyłam się chyba z miesiąc z bólem. Pewnego dnia pojechałam z mężem do miasta (Zielona góra)tam zemdlałam i przewieziono mnie karetką do szpitala,przyszedł lekarz dyżurny,akurat ginekolog,tylko ...
Wspaniały Doktor, prowadźi mnie podczas leczenia. Jak najwięcej takich Hematologów. Odpowiada na pytania oraz zawsze służy pomocą. Jest to Doktor z powołania i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Zawsze znajdzie czas, nawet sam zadzwoni i wyjaśnia co i jak stosować przy chorobie. Polecam Tego Lekarza z całego serca.
Opinia dodana przez: Jan Steć

lekarz Zbigniew Kozłowski

Ginekolog położnik, Androlog

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

Polecam. Jest naprawde dobrym specjalistą.

lekarz Robert Lodziński

Trasa Północna 8C/5
65-001 Zielona Góra

Zdecydowanie odradzam. Przyszłam po raz pierwszy do doktora z dwójką dzieci na badanie wzroku. Synek nosi okulary od jakiegoś czasu, pan doktor po badaniu wzorku dwiema aparaturami zalecił szybciutko znacznie silniejsze okularki. Podobnie wyglądało badanie córki która wcześniej nie nosiła okaularów- szybkie spjrzenie na tablice z cyferkami i sprawdzenie na aparaturach - wyrok obowiązkowo okulary +2. Nie było ani chwili wahania, było za to kwieciste zachęcanie do dożywotniego kontynuowania leczenia ...
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Marzena Krakowiak

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz .Leczy już drugie pokolenie naszej rodziny.Zawsze jest bardzo oddana temu co robi.Dzieci lubią się u niej badać i leczyć.

lekarz Aneta Sandecka

Rezedowa 12
65-001 Zielona Góra

Bardzo miła i uprzejma. Podchodzi do pacjenta holistycznie, wszystko wytłumaczy, nie kwestionuje podejścia wczesniejszego lekarza, tylko uzasadnia swoje zdanie. Fachowa i kompetentna. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Halina
Bardzo kompetentny lekarz, rzeczowy. W sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i kompleksowo ustosunkowuje się do niej i zalecanego leczenia . Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. .Bardzo uprzejmy , empatyczny , godny polecenia.

lekarz Alicja Kubiak

Dermatolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pani Doktor Alicja Kubiak to jeden z najwspanialszych ludzi jacy mogą trafić się człowiekowi w życiu. Zawsze profesjonalne, empatyczne i rzetelne podejście do pacjęta. Choruję na łuszczyce 18 lat i musze powiedzieć że zawsze mogłem na nią liczyć .Nawet w najgorszych chwilach z chorobą pomagała jak tylko potrafiła. .
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Arkadiusz Bartkiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

ALDEMED Poradnia Ginekologiczno - poloznicza (Fila Zastal)
ul. Sulechowska 4a
Zielona Góra

Dość specyficzny,ale z ogromnym doświadczeniem,kompetentny. Prowadził moją ciążę i jest moim ginekologiem od kilku dobrych lat. Nigdy nie lekceważy żadnych pojawiających się dolegliwości.

lekarz Ałła Kowalska

Ginekolog, USG

Zyty 15c
65-046 Zielona Góra

Witam, przeczytałam ostatnie opinie i - choć normalnie tego nie robię - tym razem muszę zabrać głos. Gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej 16-letniej dziś córki nie byłoby na świecie. Lekarz prowadząca początek mojej ciąży totalnie "olała" niepokojące objawy i, choć był sobotni wieczór, kazała zgłosić się do szpitala w poniedziałek. Pani dr Kowalska przyjęła mnie w nocy, postawiła właściwą diagnozę i bezpiecznie poprowadziła zagrożoną ciążę do końca. Kiedy po ...

lekarz Danuta Bobrowska

Pulmonolog, Alergolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Witold Warias

Neurolog

Zyty 17a
65-046 Zielona Góra

dr Warias, najlepszy neurolog w woj lubuskim, polecam , dwa lata szukałam pomocy u różnych lekarzy, pan doktor na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, po tygodniu brania leków jest ogromna poprawa
Opinia dodana przez: Anna