Lekarze Zielona Góra

Dermatolog

gabinet prywatny
Podgórna 45
65-001 Zielona Góra

Polecam pana doktora. Byłam z wizytą już któryś raz. Jak zwykle krótko i na temat, bez większego rozwodzenia się. Diagnoza postawiona w 2 sekundy. Wystarczyło spojrzenie na skórę pan doktor już mi podał nazwę choroby. Zamiast płacić za maść w aptece ok. 40 zł. wypisał mi receptę na maść robioną. Kosztowała mnie 7 zł. Jak dla mnie nie ma lepszego dermatologa w lubuskiem. Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Zuza

Mariusz Lach

Podgórna 20/1
Zielona Góra

Dr Lach jest sympatycznym, rzetelnym lekarzem. Byłam u niego po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Pełen komplet badań a co najważniejsze jako jedyny lekarz przepisał mi badania na hormony. Wizyta zgodnie z umówionym terminem i godziną. Gabinet fajny nie czułam się jak na stole operacyjnym. Gorąco polecał. Ja napewno nie zmienię lekarza.

Maciej Cerbiński

Ginekolog, USG

pl. Bohaterów 1
65-050 Zielona Góra

Pan dr posiada dużą wiedzę, którą przekazuje w języku zrozumiałym dla zwykłych ludzi. Odpowiadał na pytania nie poganiając, chociaż w poczekalni czekała już kolejka pacjentek, a przy tym bardzo uprzejmy i miły. Jak najbardziej polecam ;-)
Opinia dodana przez: Asia

Oleg Wełyczko

Aldemed
Zielona Góra

Moj kontakt z Doktorem pierwszy raz, w Nowej Soli, szybko sprawnie i na temat. Ustalenie kilku badań z zaleceniem wysłania wyników na email. Po zrobieniu badań i wysłaniu, na odp. Czekałam 8h. Doktor zalecił mi dalszą listę badań , jak zrobię miałam się zgłosić na kolejną wizytę. Przyszłam, sprawdził , powiedzial jaką operację musimy zrobić i dlaczego. Rozrysował na kartkach co z czym i dlaczego. Polecam z całego serca. Doktor ...
Opinia dodana przez: Ksymena

lekarz Małgorzata Wierzbicka-Ciach

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia - zawsze prawidłowo diagnozuje, nie nadużywa przepisywania leków, zachęca do profilaktyki, tłumaczy, poświęca wystarczająco dużo czasu
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Leszek Owsiński

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Jestem w szoku:)! Po raz pierwszy, stomatolog wyszedł na przeciw moim oczekiwaniom! Spokojny, miły i przede wszystkim kompetentny.Wysokiej rangi profesjonalista. Naprawdę polecam w 100% tego lekarza, szczególnie wtedy, gdy oczekuje się jakości podpartej wiedzą. Szczególnie godny uwagi (tak jak było w moim przypadku) dla rodziców z dziećmi - które szybko adaptują się w gabinecie.(Córka nie może doczekać się kolejnej wizyty!) Pełen profesjonalizm! A koszty? Nie są wygórowane - standardowo + ...

lekarz Elżbieta Dąbek

Choroby zakaźne

Gajowa 3
65-267 Zielona Góra

Ja i moja mama, która jest pacjentką pani doktor Dąbek (borelioza) jesteśmy pod dużym wrażeniem Jej kompetencji i wnikliwości. Wizyta przebiega w przemiłej atmosferze, bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych, a pacjent po wyjściu czuje się otoczony opieką. Pani doktor nie obiecuje przysłowiowych "gruszek na wierzbie", ale realnie ocenia proces rehabilitacji, starając się pomóc. Moim zdaniem jest to na obecną chwilę chyba jeden z nielicznych lekarzy (o ile nie jedyny) w Zielonej ...
Opinia dodana przez: M.N

dr n. med. Henryk Śmiłowski

Internista, Endokrynolog

65-048 Zielona Góra

Doktor z prawdziwego zdarzenia, to on mnie i moją córkę doprowadził do normalnego stanu. Na NFZ wizyty są tak odległe w czasie, jak ktoś dopiero zachorował to nie jest w stanie dobrze się unormować. Doktor zlecił mi wiele innych badań, można z nim porozmawiać, dowiedzieć się dokładnie o stanie swojego zdrowia. Również telefonicznie udzielał mi porady jak zaszła taka potrzeba. Polecam z całego serca. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Joanna Czernicka

2 armii
Zielona Góra

Świetna lekarka, wysokiej klasy specjalistka. Pani doktor jest przy tym bardzo miła i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Wizyta nie jest dzięki temu stresująca. Polecam wszystkim!

lekarz Barbara Werka-Łuniewicz

MEDKOL
pl. Kolejarza 1
65-001 Zielona Góra

Mój syn miał złe wyniki badań(wada serca),Pani Doktor po otrzymaniu ich na biurko od razu próbowała się ze mną skontaktować telefonicznie,gdy Jej się to nie udało przyszła do nas do domu poświęcając swój prywatny czas.Jej troska o dzieci jest niewyobrażalna.Nie sztuka dać antybiotyk i wybić przy okazji również DOBRE bakterie,(które nas chronią) jak to robią inni lekarze przyzwyczajając organizmy naszych dzieci do antybiotyków i leków, których tak naprawdę nie potrzebują,a ...
Opinia dodana przez: ASTADLER

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

65-048 Zielona Góra

Pani doktor bardzo miła oraz kompetentna. Na wizycie poświęca dużo czasu. Szybka reakcja na wykryty problem.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Małgorzata Sędziak

Mechaników 101
65-119 Zielona Góra

Pani Doktor raczej należąca do typu służbistek.. Mało sympatyczna.. Jako rodzic pytałam o różne rzeczy, które niepokoiły mnie w rozwoju dziecka to zamiast uspokoic i wytłumaczyć bo przecież nie znam się na medycynie to patrzyła jak na wariata, z krytykowała a odpowiedzi czemu się tak dzieje nie otrzymałam.. Pani Doktor mało pomocna.. Nie polecam

lekarz Krzysztof Śmigaj

Urolog

65-048 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz chirurg. Wszystko wytłumaczy, fachowe podejście ,zna się na swojej pracy i jest sympatyczny. Robił mi ESWL, następnie laparoskopowe rozbijanie laserem dużego kamienia w moczowodzie, oraz doradził dalsze postępowanie.

lekarz Bożena Telec

Reumatolog

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Niestety dane mi jest, że muszę korzystać z lekarza reumatologa z uwagi na swoją chorobę ale byłam u innych reumatologów ale kompetencji Pani doktor to inni powinni się od niej uczyć, jak pacjent powinien być przyjmowany i leczony. Osoby które są niezadowolone jak np. Anonim 109.110.223.169 cenę za wizytę to chyba wziął z sufitu albo pisze oszczercze opinie a tym już powinien zająć się prokurator. Mam radę dla tej osoby, ...

lekarz Lech Janiak

Agrestowa 87 (Zacisze)
Zielona Góra

Jestem pod wielkim wrażeniem. Chirurg z dużym doświadczeniem, bardzo kompetentny. Podczas wizyty uważny i słuchający. Polecam.
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Hanna Łuczak-Aszkowska

Pulmonolog

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Do zaznaczonych w ocenie pozycji, pragnę dodać niebywałą opiekuńczość Pani doktor,charakteryzującą się kompleksowym spojrzeniem na choroby współistniejące. Szczerze polecam!

lekarz Arkadiusz Mierzejewski

ul. Franciszka Rzeźniczaka 33 B/10
65-119 Zielona Góra

Super spoko lekaz , dal mi zwolnienie bo nie chialem isc do roboty. odpoczywam sobie . lekaz rozumie ludzi
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Robert Sapa

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze poświęca dużo czasu, prowadzi wyczerpujący wywiad, zlecą kompleksowe badania. Od lat jestem zadowolona z opieki doktora Sapy.
Opinia dodana przez: EMILIA

dr Zofia Leś-Zaczyńska

Dermatolog

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Nie polecam. Wprawdzie diagnoza trafna, ale nie bylo to trudne nawet dla laika, zwlaszcza w dobie internetu. Niezbyt przyjemna. Nie daje dojsc do slowa. Pacjenta traktuje zdawkowo i przedmiotowo. Wyczuwa sie lekcewazenie pacjenta. Odnosi sie wrazenie, że chcialaby juz wyprosic go z gabinetu. Nie czulam sie wazna jako pacjent. Bylam co najmniej zdegustowana. Ja nie polecam
Opinia dodana przez: Ryszarda

lekarz Paweł Jarmużek

Traumatolog, Neurochirurg

65-048 Zielona Góra

Byłam u niego na rozmowie w zeszłym roku na wakacjach. Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjenta i zamiast pogadać z pacjentem na poważnie, to stara się wykpić cierpiącego. Facet na dzień dobry, nawet nie oglądając wyników badań i nie przeprowadzając uprzednio wywiadu lekarskiego wyskoczył do mnie, że on mi nie zrobi przeszczepu kręgosłupa, zagraniczni lekarze nie zrobią mi przeszczepu kręgosłupa itp. i co ja w ogóle od ...