Lekarze Zielona Góra

lekarz Anna Krzyślak

Rehabilitant, Pediatra

Malinowa 13
65-125 Zielona Góra

Wspaniały lekarz. Oceniający stan pacjenta w każdym aspekcie i zlecający zabiegi pod kątem dolegliwości. Przy tym życzliwa i skuteczna. Pozdrawiam Panią serdecznie.

lek. dent. Monika Biegasiewicz

Podgórna 20/1
Zielona Góra

Najmilsza dentystka jaka poznalam u ktorej nie boje poddac sie leczeniu!

lekarz Sylwia Markowska

Poradnia Onkologiczna
Wazów 42/piętro 3
65-001 Zielona Góra

Super lekarz,kompetentna,rzeczowa, dzięki Pani doktor radzę sobie z cukrzycą,gorąco polecam. Pomimo tego, że kolejki do Pani doktor są zawsze bardzo długie, to zawsze ma czas na konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta i jego schorzenia.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Chirurg stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
65-086 Zielona Góra

W chwili paniki, przemieniam się z niemowy w straszną gadułę. Dr Maciej okazał się być nader cierpliwym człowiekiem. Swoim poczuciem humoru, zapewnieniem, że jest tu po to żeby mi pomóc, wytłumaczeniem wszystkiego, przekonał mnie do tego żebym zamilkła 🫢 Nie poczułam nawet ukłucia igły nie mówiąc już o wyrwaniu dwóch korzeni. Polecam z czystym sumieniem. Człowiek pełen empatii, kompetentny, profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Wojciech Trusz

Cytolog, Ginekolog położnik

Medix
Osiedle Pomorskie 5d
65-547 Zielona Góra

witam bylam dzisaj u p.doktora na wizycie(30.12.19)jestem jak zawsze pod ogromnym wrazeniem p.doktor jak zawsze profesjonalny miły uśmiechniety i żetelny w tym co robi do pacjeta podchodzi jak do człowieka wytlumaczy odpowie na kazde pytanie z całego serca polecam inni lekarze powinni brac przyklad od pana doktora pozdrawiam😁
Opinia dodana przez: ewa skowyra

Sylwia Michalak

Lekarz rodzinny

aldemed filia Zastal
Zielona Góra

Prawdziwy lekarz z powołania, empatyczny, konkretny. Wnikliwa, rzetelna a jednocześnie bardzo ciepła osoba. Aktualnie Pani Doktor przyjmuje w przychodni na ul. Fabrycznej
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Barbara Sokołowska

Pulmonolog, Pediatra

Zielona Góra

Super lekarz. szkoda, że zakończyła już karierę. To lekarz idealny. Oby młodsze pokolenie uczyło się od takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Justyna
Neurolog z powołania. Sympatyczny, przyjazny i wykazujący się indywidualnym podejściem do pacjenta. Każdemu poświęca tyle czasu ile trzeba. Wszystko tłumaczy, bierze pod uwagę wiele czynników mogących powodować choroby. Polecam z czystym sumieniem!

lekarz Antoni Ciach

Traumatolog, Ortopeda

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, ale również po prostu cudowny człowiek. Trafiłam do niego z urazem kolana i on bardzo dokładnie mnie zbadał a następnie cierpliwie i rzeczowo wytłumaczył w czy jest problem oraz jakie i kiedy należy podjąć leczenie. Ten lekarz od pierwszego wejrzenia wzbudził moje zaufanie i nie pomyliłam się, bo trafiłam w dobre ręce. Naprawdę polecam.

lekarz Beata Wasylkowska

Dermatolog

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lekarz zdecydowanie warty polecenia. Pani doktor poswieciła mi 40 minut i wytłumaczyła chorobe. Przepisane leki równiez działają. Ma poważne podejscie do pacjenta. Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.
Opinia dodana przez: aaaa

Anna Straburzyńska

Hematolog, Internista

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem jak mnie prowadziła moje zdrowie nie pogarszało się zabrakło jej moje zdrowie nie wygląda ciekawie
Opinia dodana przez: włodzimierz

lek. dent. Radosław Czapla

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dental Implant Radosław Czapla
Dworcowa 1/1
65-019 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia !! Profesjonalista na wysokim poziomie dokładnie tłumaczy problem z jakim się zwracamy.W gabinecie czujemy się komfortowo nie odczuwamy strachu.Lekarz bardzo uprzejmy .

lekarz Tomasz Łaszczyński

Lekarz rodzinny

Marimed
Zielona Góra

Koszt wizyty zwiazany z tym, ze odbyla sie za granica.

lekarz Liliana Felisiak

Dermatolog

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

świetny lekarz. Chodzę do niej razem z dziećmi. Mam do niej zaufanie, bo ma dobre podejście i są efekty. Pozdrawiam i polecam

lekarz Ireneusz Dąbek

Gajowa 3
65-267 Zielona Góra

Na wizytach w placówce publicznej przyjmuje lepiej niz inni prywatnie

lekarz Krzysztof Borowiec

Neurochirurg

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Dziękuję za naprawienie mojego kręgosłupa :) Ostra rwa kulszowa porażenna, Pan doktor Borowiec pozbawił mnie przewlekłego bólu i przywrócił radość życia. Jak wspaniale jest obudzić się bez bólu. Dziękuję!!! Marcin, Leszno
Opinia dodana przez: Marcin

lek. med. Ireneusz Habura

Nefrolog

Prywatny Gabinet Nefrologiczny
Chrobrego 22a/1
65-001 Zielona Góra

Jestem pod opieką dra Habury od 2 lat. Bardzo dobrze prowadzi moje leczenie, jest dostępny na każdy telefon. Na prawdę lekarz z powołania i godny polecenia przez ogromną wiedzę w swojej dziedzinie!
Opinia dodana przez: Dorota

Wojciech Zwierzyński

Urolog

Diagnostyk
Wazów 42
65-432 Zielona Góra

Byłem u doktora pierwszy raz. BAŁEM SIĘ TEGO JAK DIABLI. Czułem wstyd i zażenowanie. Doktor nie dał mi czasu na takie ,,pierdoły,,. Konkret, profesjonalizm, zdecydowanie. Suuuuuuuper! Skierowanie na dalsze badania, zobaczymy co będzie dalej.
Opinia dodana przez: Waldemar

dr n. med. Róża Poźniak-Balicka

Onkolog, Radioterapeuta

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Potrafi łatwo rozładować stres i dodać otuchy. Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Henryka Piestrzyńska

Laryngolog, Foniatra

Mechaników 101
65-119 Zielona Góra

Pani doktor wyleczyła mnie skutecznie z poważnego zapalenia ucha, z którym nie bardzo radzili sobie inni laryngolodzy z Zielonej Góry (łącznie 3 laryngologów nie dało rady). Po pierwsze, nie leczyłem się samodzielnie, jak u innych laryngologów, tylko przychodziłem na codzienne zakładanie opatrunku (i to najwięcej pomogło w leczeniu). Po drugie, Pani doktor nie brała ode mnie pieniędzy za samo założenie opatrunku, bo trwało to dosłownie 5 minut (leki swoje przynosiłem). ...
Opinia dodana przez: Przemysław