dr n. med. Marcin Kowalski

Traumatolog, Ortopeda

Dodaj opinię Umów wizytę

"Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu - w szczególności chirurgii stawu kolanowego, leczenia zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego.
Posiada ...

Posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu zabiegów protezowania stawu kolanowego.
Związany z Kliniką i Katedrą Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Dodatkowe umiejętności: Kursy urazowe AO"

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia. Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył. Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Lekarz godny polecenia, specjalista I klasy. Trzy wizyty i trzy razy załatwione sprawy od A do Z. Wie co, jak i gdzie.

nikomu nie polecę tego lekarza ,moja córka po wypadku samochodowym ,dziewczyna 22 letnia ,po operacji reki zgłasza się do pana doktora ,bo ma druty kirsznera w reku i niechcący we snie drut zaczepia o pościel i rano palec jest spuchnięty ,zglasz sie po poradę i co słyszy ,,chciała pani tej operacji to po co zaczepia pani te druty,, powinna pani zgłosić się tam gdzie operowali i mają zdjęcia ,poczym pomyślał i powiedział co ja mam zrobić , 160 zł wizyta a co ze zdrowiem psychicznym mojej córki ,to są urywki z tej wizyty ,nie pozostawię tej sprawy tak ,obiecuję ............

wspaniały człowiek ,doskonały lekarzbyłam operoana w listopadzie 2010 r. Jestem bardzo zadowolona.

jestem po operacji (przeszczepienie więzadeł krzyżowych) prawego kolana wykonanej przez Pana dr. Marcina Kowalskiego w marcu 2004r. polecam wszystkim tego lekarza. we wszystkich kryteriach wystawiam ocenę maksymalną - Dariusz Matulski

bardzo dobry ,kompetentny ,miły w kontakcie z pacjentem

bardzo dobry ,kompetentny ,miły w kontakcie z pacjentem

Super lekarz, najlepszy u jakiego byłam z dzieckiem. Moja Alka również była zachwycona wizytą, wyszłam z niesamowicie roześmianym niemowlakiem:) Bardzo polecam.

W 1999 roku mialam usuwana łąkotkę i 2 tyg.po zabiegu juz chodzilam bez kul.Zapamietalam tamte ciezkie chwile jako mile.

Dr. Marcin jest po prostu PRAWDZIWYM LEKARZEM. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ !!!

Dr. Marcin jest po prostu PRAWDZIWYM LEKARZEM. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ !!!

Bardzo dobre podejście pana doktora do pacjenta. każdy przypadek rozpatruje indywidualnie. Miły i kulturalny

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)