lekarz Marcin Kowalski

Byłam u tego lekarza tylko parę razy na wizytach z kasy chorych, jeśli chodzi o samo badanie ginekologiczne i usg bez zastrzeżeń, przeprowadzone delikatnie i bezboleśnie, ale jeśli chodzi o podejście do pacjentki i wytłumaczenie badań kompletnie się nie sprawdził. Po każdej wizycie mówił, że wszystko ok. Na wizytę poświęca bardzo mało czasu,nawet założenie karty ciąży było dla niego problemem,bo to żmudna wg niego praca; nie słucha co się do niego mówi, wg niego przypadłości w ciąży muszą być i trzeba przeżyć, więc na mdłości i nudności polecił tylko suchary i częste jedzenie, co było trudne, dzięki czemu nabawiłam się ostrego zapalenia dziąseł, ślinianek i węzłów chłonnych, bo w zasadzie mogłam jeść w przeważającej części te suchary. Przez jakiś czas waga pozostawała bez zmian,co w ciąży nie jest za dobre. Zapalenia do tej pory nie mogę się pozbyć, a już prawie pół roku mija, więc pewnie do rozwiązania tak zostanie. Bardzo mało kontaktowy lekarz, po wizycie w zasadzie nic więcej nie wiedziałam, po za tym, że słyszałam puls dzidzi.

WSPANIAŁY LEKARZ PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE I DZIĘKI NIEMU MÓJ SYN SIĘ URODZIŁ.bARDZO UPRZEJMY MIŁY I FACHOWIEC SERDECZNIE POLECAM

Szczerze polecam!Pan Doktor posiada bardzo dużą wiedzę,trafne diagnozy, a przy tym jest bardzo sympatyczny:)

Zanim poszłam do Pana Kowalskiego, poczytałam opinie na jego temat i potwierdziły się niestety, byłam publicznie u niego i tak jak piszą inni : niemiły, zadufany w sobie , nic nie warty, nie polecam, a wręcz odradzam.

Bardzo dobry ginekolog ..prowadził 2 moje ciąże i byłam bardzo zadowolona ....obecnie prowadzi trzecią i wszystko jest dobrze...

Bardzo kompetentny, rzeczowy , sympatyczny , wzbudza zaufanie. Staranne podejscie do pacjenta.Prowadzil moja ciaze i byl przy porodzie .Polecam

Bardzo dobre diagnozy, szybkie decyzje, gdy sytuacja wymaga interwencji. Sprawnie wykonane zabiegi. Wysoki poziom kultury osobistej podczas badania.

Bardzo dobre diagnozy, szybkie decyzje, gdy sytuacja wymaga interwencji.
Sprawnie wykonane zabiegi.
Wysoki poziom kultury osobistej podczas badania.

Bardzo dobry lekarz,kompetentny, wzbudza zaufanie i poswieca ardzo duzo czasu pacjentce:) Polecam!!

Bardzo kompetentny lekarz, godny zaufania. Prowadził moją ciążę, był przy porodzie.Poród dzięki niemu był przyjemnością:)POLECAM