lekarz Marcin Ładziński

USG

Wzbudza zaufanie, dokładny, sympatyczny,. Chodzę na kontrole od kilku lat - standardy stosowane przy "obsłudze klienta" na najwyższym poziomie. Polecam.

Przychylam się do poprzednich opinii i polecam. Spokój i dokładność, sympatyczna atmosfera. Lekarz wzbudza zaufanie, jest konkretny i wyjaśnia to co widzi na obrazie.

Byłam z polecenia koleżanki i ogólnie polecam. Drogo, ale warto. Dzięki niemu uniknęłam niepotrzebnej biopsji. Dokładnie wyjaśnił mi co wyczuwam w piersi i dlaczego nie budzi to niepokoju. W przeciwieństwie do innych rozmowny. Polecam.

Bardzo pozytywne wrażenie - dokładny wywiad, badanie bez pośpiechu, uprzejmość w stosunku do pacjenta

Bardzo dobry, spokojny, dokładny. Ocena wizyty- bardzo dobra. Potrzebujemy więcej takich specjalistów.

Bardzo dobry, spokojny, dokładny.
Ocena wizyty- bardzo dobra.
Potrzebujemy więcej takich specjalistów.

W 100% zgadzam sie z poprzednią wypowiedzią. Świetny specjalista. Naprawde polecam!!!

super podejście do pacjenta...robiłam usg piersi, wywiad zebrany szczegółowo i co najważniejsze pan Ładziński skupił uwagę na problemie który mnie najbardziej trapił, tłumaczył wszystkie obrazy z usg na bierzaco i odpowiadał na wszystkie pytania... jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam...