Usg Bydgoszcz

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

wizyta już od 220
Od wielu lat borykałam się z obrzekiem lewej nogi, odwiedziłam wielu chirurów przeszłam nawet operację żylaków - bez efektu. Doktor Molski od razu zauważył, że to nie jest problem żylaków na nodze tylko żył biodrowych. Odpowiednia diagnoza i zabieg stentowania przyniosły doskonały efek musze nosić pończochę ale noga już prawie nie puchnie. To świetny fachowiec a przy okazji miły, POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Jacek Skórczewski

Ginekolog położnik, USG

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz

Cudowny lekarz. Przeprowadził zabieg z powodu nietrzymania moczu który wykonał po mistrzowsku. Jakość mojego życia wzrosła 100% co wpłynęło na wiele decyzji uszczęśliwiając mnie. Brak mi słów aby podziękować za całokształt podejścia do problemu.

dr n. med. Stefan Maciak

Radiolog, USG

Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz

Dr Stefan Maciak jest doskonałym lekarzem specjalistą-radiologiem. Ukończył dwa fakultety i wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w swojej pracy. Wyjątkowo życzliwy dla pacjentów, kontakt: lekarz:-pacjent jest dla Niego ważny i poświęca mu dużo czasu. Znam Go od dość dawna, gdyż był kiedyś moim studentem, z którym mogłem swobodnie rozmawiać na temat, który ja prowadziłem. Mam wielu takich swoich "uczniów" i On należy do grona takich właśnie lekarzy. Z ogromną przyjemnością polecam ...
Opinia dodana przez: Bronisław

lekarz Józef Dziedzic

Ginekolog położnik, USG

Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Fukaszczyka
ulica Dr. I. Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Polecam , super podejście do pacjenta jak widzi że się stresuje to żartuje i potrafi mnie uspokoić a to nie jest łatwe bo jestem nerwus
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Michał Walczak

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Kościuszki 35
Bydgoszcz

NIGDY nie spotkałam tak okropnego lekarza. Pierwsza wizyta trwała 5 minut, lekarz nawet nie wysłuchał do końca, jakie leki biorę. Przed gastroskopią okazało się, ze nie uprzedził mnie , iż musze odstawić leki rozrzedzajace krew - no bo nie chciało mu sie przeprowadzać wywiadu! W trakcie badania zaczęłam się gwałtownie dusic, lekarz nie reagował. Kiedy sama przerwałam badanie, zostałam zbesztana jak bym była ostatnim smieciem. Żadnych informacji, wytłumaczenia, na czym ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Sławomir Jabłoński

RTG, Ginekolog położnik

Zaruskiego 3/43
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz,trafiłam do niego w szpitalu i nie zamieniłabym do na nikogo innego,przeprowadził mi operacje w szpitalu onkologicznym. Cudowny,cierpliwy i bardzo opiekuńczy lekarz,godny polecenia.

dr n. med. Zbigniew Domaracki

Ginekolog, RTG

Przychodnia na Szwederowie Spółka z o. o.
ulica M. Konopnickiej 26
85-124 Bydgoszcz

To wspaniały człowiek i super lekarz prowadził dwie moje ciąże i dzięki niemu moje dzieci są całe i zdrowe:)Serdecznie polecam mam ogromne zaufanie do Pana dr Domaradzkiego był przy porodach i uratował mnie od cesarki dzięki wielkie Panie Doktorze!!!

dr hab. n. med. Marek Grabiec

Ginekolog, RTG

NZOZ "Dental-Med"
Adama Grzymały-Siedleckiego 26
85-868 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz ,specjalista ,wręcz trzeba mu ufać ponieważ wie o czym mówi ....
Mimo swoich umiejętności ,zdolności i doświadczenia ,miły,sympatyczny i pokorny jako człowiek...stwierdzam to całą odpowiedzialnością i poleca wszystkim Paniom .

lekarz Michał Jankowski

Radiolog, USG

centrum onkologi

Bydgoszcz

Polecam takiego specjalistę, pierwszy raz była na takiej wizycie, gdzie lekarz poświęca czas, nie spieszy się z badaniem, tłumaczy, nie mam żadnych uwag. Na pewno będę z całą rodziną chodziła:)
Opinia dodana przez: Andzelika

lekarz Marcin Ładziński

USG

Gabinety Lekarskie Dr n.med.Joanna Drewa
Konarskiego
85-066 Bydgoszcz

Przychylam się do poprzednich opinii i polecam. Spokój i dokładność, sympatyczna atmosfera. Lekarz wzbudza zaufanie, jest konkretny i wyjaśnia to co widzi na obrazie.

Badania USG w Bydgoszczy