lek. dent. Marcin Maciejak

Chirurg szczękowo twarzowy

Pan doktor to miły i ciepły człowiek przy tym ma ogromną wiedzę w tym, co robi przeprowadził u mnie operację wysunięcia żuchwy, ze względu na cofniętą żuchwę która okazała, się idealnie wykonana i na skutek wykrycia choroby (FD) jestem, też stałym pacjentem doktora, który jako jedyny mi pomaga. Dziękuję panu za czas i pomoc.

Bardzo polecam tego lekarza. Bezproblemowo umawiałam się na wizyty, doktor wszystko dokładnie wytłuamczył, zawsze uśmiechnięty i przyjazny. Bardzo dba o pacjenta, często pyta czy wszystko w porządku, czy dobrze się czuję itp., dobro pacjenta jest najważniejsze. Ogromny profesjonalizm, wyjęcie dwóch ósemek zajęło kilka minut. Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam.

Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam.