Marcin Majchrzak

2,9
2,7
2,9
2,8

Rejestrując się do lekarza sprawdziłem opinie i nie wierzyłem, że lekarz może zupełnie olać pacjenta, szczególnie takiego jak ja. Wzorowo przygotowany- z rezonansem w ręku, wszystko jak na tacy tylko włożyć płytkę do napędu. Wchodząc do gabinetu lekarz nie zareagował na dzień dobry, nie miał kitla, maseczki, za to grał na telefonie. Po kilku minutach oczekiwania aby nie zepsuć znachorowi chwili relaksu mogłem opowiedzieć o swoim problemie z kolanem. Opowiedziałem co, gdzie i jak boli plus powiedziałem, że tutaj mam rezonans-lekarz nawet w niego nie zajrzał. Dostałem tabletki i skierowanie ...

Wchodząc do gabinetu lekarz nie zareagował na dzień dobry, nie miał kitla, maseczki, za to grał na telefonie. Po kilku minutach oczekiwania aby nie zepsuć znachorowi chwili relaksu mogłem opowiedzieć o swoim problemie z kolanem. Opowiedziałem co, gdzie i jak boli plus powiedziałem, że tutaj mam rezonans-lekarz nawet w niego nie zajrzał. Dostałem tabletki i skierowanie do rehabilitanta. Trzy tygodnie później udałem się do innego ortopedy. Zostałem skierowany w trybie pilnym na artroskopie kolana. Nikomu nie życzę kontaktu z tym Panem, strata czasu i o zgrozo, zdrowia...

Beznadzieja, zamiast zbadać i skierować na prześwietlenie ma chyba rentgen w oczach - nie pyta o objawy, choroby współistniejące, nawet nie nie informuje jaka jest diagnoza. Nie zleca leków, po prostu nic, a człowiek zwija się z bólu i nie może pracować, to po prostu katastrofa, zmarnowane skierowanie i czas!!!!

Mam 42 lata i jest to najgorszy lekarz u ktorego bylem kiedykolwiek bylem.Pierwsza wizyta z bolacym barkiem - zapytal o objawy, nawet nie spojrzal na bark, nie wspominajac o jakimkolwiek badaniu.Kazal kupic blokade i zrobic zdjecie.Druga wizyta, zrobil zastrzyk i nawet nie spojrzal na zdjecie.Na moja wyrazna sugestie, zeby zerknal ( przeciez kazal zrobic) niechetnie wyciagnal na 1 sek pod swiatlo i schowal.Pytam co znaczy opis na zdjeciu, a on odpowiada, ze on nie nie jest od tego, zeby tlumaczyc.Ogolnie robie sie bardzo nieprzyjemny dla lekarza, nie pekam, gdy i on jest niegrzeczny, ale tutaj to mi rece opadly.Tragedia.Omijac szerokim lukiem.Co do uprzejmosci...typ jest z tych lekarzy-ksiazat, dla ktorych pacjent to zlo konieczne i stoi na ostatnim szczebelku drabiny spolecznej.

Lekarz naprawdę warty polecenia .Być może przy pierwszym kontakcie nie ma na ustach typowo uprzejmego " uśmiechu lekarza " , ale za to wie co robi .I chyba to jest najważniejsze :-)

Fatalny "lekarz", nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie. Kompletnie zignorowany wynik oraz opis MRI (zerwane acl). Test "szuflady" zrobiony niechlujnie w trakcie którego mimo wszystko czułem, że nie ma stabilności, mówiąc to Pan Majchrzak z szyderczym uśmiechem powiedział, że jestem zdrów jak ryba. Teraz czekam na rekonstrukcje. Podkreślam, że była to wizyta prywatna. Zdecydowanie NIE polecam !

Pan doktor zaczal leczenie od wstrzykniecia mi sterydu w staw (co okazuje sie po konsultacji z innymi lekarzami ze jest to ostatecznosc -robi sie to jak juz nic innego nie pomaga)nie informujac mnie o tym co to za lek, jakie są skutki uboczne, a przede wszystkim czy przyjmuje jakies inne leki np na serce - dowiedzialam sie pozniej ze lek ten podnosi cisnienie i ze trzeba uwazac przy problemach z sercem. Nie potrafil podac rozpoznania a zaczął leczenie od sterydu, kolejny lekarz i lekarz rehabilitant byli wielce zdziwieni, ze nie zaczal od zabiegow typu jonoforeza czy laser - o tym pomyslal dopiero w drugiej kolejnosci - jak okazalo sie ze steryd nie pomogl i zaprosil mnie na kolejna wizyte na ktorej dostalam ulotke prywatnego gabinetu zabiegowego... Jednak wszystko wskazuje na to ze robi sie to zdecydowanie w odwrotnej kolejnosci.

Bardzo kompetentny lekarz z miłym podejściem do pacjenta publicznego. w dzisiejszych czasach jest to zadko spotykane.

Poszłam do tego niby lekarza z pieczątką specjalisty a nawet nie dotknął palcem urazu który mu zgłosiłam jest patałachem a nie lekarzem nawet nie pozwoliłabym mu po czymś takim dotknąć mego pieska!!!!!!!

Dla mnie o.k. Jestem zadowolona.POLECAM!!!

Dla mnie o.k. Jestem zadowolona.POLECAM!!!

Super lekarz i super człowiek oddany pacjentowi. Lekarz z powołania zarówno w publicznej placowce zdrowia jak i w gabinecie prywatnym.Dr Majchrzak bardzo mi pomógł i gorąco polecam. HF

HF