Marcin Majchrzak

Traumatolog, Ortopeda

2,6
2,7
2,6

Poszłam do tego niby lekarza z pieczątką specjalisty a nawet nie dotknął palcem urazu który mu zgłosiłam jest patałachem a nie lekarzem nawet nie pozwoliłabym mu po czymś takim dotknąć mego pieska!!!!!!!

Bardzo kompetentny lekarz z miłym podejściem do pacjenta publicznego. w dzisiejszych czasach jest to zadko spotykane.

Nigdy więcej do tego dziada!! Tak nie kompetentnego lekarza już dawno nie widziałam! Swojego grubego dupska nie raczyła nawet ruszyć zza biurka aby zobaczyć mój obity łokieć opuchnięty jak melon!! bez prześwietlenia stwierdził że nic mi nie jest!! NIKOMU NIE POLECAM!!

KONKRETNY LEKARZ, z dużym doświadczeniem, SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA, JA POLECAM!

KONKRETNY LEKARZ, z dużym doświadczeniem, SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA, JA POLECAM!

Super lekarz i super człowiek oddany pacjentowi. Lekarz z powołania zarówno w publicznej placowce zdrowia jak i w gabinecie prywatnym.Dr Majchrzak bardzo mi pomógł i gorąco polecam. HF

HF

Wymagający! Polecam tego lekarza.Poświęcił mi dużo czasu na wyjaśnienie mojego problemu.Jest kompetentny, wzbudza zaufanie.

Wymagający!

dajcie sobie ludzie spokój z tym lekarzem. przyjmuje w szpitalu mw w gdansku. smieszni ci, którzy twierdza, że jest uprzejmy i poświęca czas. kozak myśli,że boga za nogi złapał siedząc w swym gabinecie. nic nie wart. staly pacjent w mw

staly pacjent w mw

Pan doktor zaczal leczenie od wstrzykniecia mi sterydu w staw (co okazuje sie po konsultacji z innymi lekarzami ze jest to ostatecznosc -robi sie to jak juz nic innego nie pomaga)nie informujac mnie o tym co to za lek, jakie są skutki uboczne, a przede wszystkim czy przyjmuje jakies inne leki np na serce - dowiedzialam sie pozniej ze lek ten podnosi cisnienie i ze trzeba uwazac przy problemach z sercem. Nie potrafil podac rozpoznania a zaczął leczenie od sterydu, kolejny lekarz i lekarz rehabilitant byli wielce zdziwieni, ze nie zaczal od zabiegow typu jonoforeza czy laser - o tym pomyslal dopiero w drugiej kolejnosci - jak okazalo sie ze steryd nie pomogl i zaprosil mnie na kolejna wizyte na ktorej dostalam ulotke prywatnego gabinetu zabiegowego... Jednak wszystko wskazuje na to ze robi sie to zdecydowanie w odwrotnej kolejnosci.

Widać że konkretnie podchodzi do każdego przypadku a ponad to - Lekarz sprawiający wrażenie bardzo rozsądnego i uczciwego. a to jest też bardzo ważne.