Marcin Majchrzak

2,9
3,1
2,9
2,8

Super lekarz i super człowiek oddany pacjentowi. Lekarz z powołania zarówno w publicznej placowce zdrowia jak i w gabinecie prywatnym.Dr Majchrzak bardzo mi pomógł i gorąco polecam. HF

HF

KONKRETNY LEKARZ, z dużym doświadczeniem, SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA, JA POLECAM!

KONKRETNY LEKARZ, z dużym doświadczeniem, SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA, JA POLECAM!

Wymagający! Polecam tego lekarza.Poświęcił mi dużo czasu na wyjaśnienie mojego problemu.Jest kompetentny, wzbudza zaufanie.

Wymagający!

Widać że konkretnie podchodzi do każdego przypadku a ponad to - Lekarz sprawiający wrażenie bardzo rozsądnego i uczciwego. a to jest też bardzo ważne.

Nigdy więcej do tego dziada!! Tak nie kompetentnego lekarza już dawno nie widziałam! Swojego grubego dupska nie raczyła nawet ruszyć zza biurka aby zobaczyć mój obity łokieć opuchnięty jak melon!! bez prześwietlenia stwierdził że nic mi nie jest!! NIKOMU NIE POLECAM!!

Dramat , uważa się za cwaniaka , a nic sobą nie reprezentuje , bardzo słaby naprawdę żenujący

dajcie sobie ludzie spokój z tym lekarzem. przyjmuje w szpitalu mw w gdansku. smieszni ci, którzy twierdza, że jest uprzejmy i poświęca czas. kozak myśli,że boga za nogi złapał siedząc w swym gabinecie. nic nie wart. staly pacjent w mw

staly pacjent w mw