lek. dent. Marcin Mróz

2,7

Doktor Marcin Mróz fantastycznie poradził sobie z moimi dwiema zatrzymanymi ósemkami. Mimo, że były bardzo nisko, nerwy nie zostały uszkodzone. Pan Marcin jest bardzo uprzejmy, kompetentny, życzliwy, również informuje o ryzyku zabiegu, dba o pacjenta i jego czas. Udało mi się uzyskać pomoc w celu dostania szybkiego i dogodnego dla mnie terminu. Po zabiegu otrzymałem leki i kompresy chłodzące, więc wyszedłem idealnie przygotowany na czas rekonwalescencji po zabiegu. Jestem mega wdzięczny, zdecydowanie polecam tego lekarza :)

Jestem mega wdzięczny, zdecydowanie polecam tego lekarza :)

Lekarz prowadził u mnie leczenie kanałowe zęba. Nie dość, że nie wykonano ŻADNEGO zdjęcia w celu sprawdzenia układu kanałów, to nie doczyścił on około 1,5cm (!!!) kanału, co spowodowało rozległe zapalenie. Całość leczenia planował dokonać na 3 wizytach, podczas gdy w trakcie wylądowałam u innego lekarza z wielkim bólem już po 1 wizycie - tamten wykonał wszystkie zdjęcia i w 30 minut naprawił cały ząb. To była moja kolejna problematyczna wizyta u doktora Mroza, który nie ma żadnej wiedzy ani doświadczenia. STANOWCZO ODRADZAM!!!

Byłem u tego dentysty w celu dokończenia Ieczenia zęba ktory wcześniej był już w trakcie leczenia przez innego dentysty zagranicą,poinformowałem go o tym na początku. Zgodzil się z tym po sprawdzeniu i powiedział, że kanaly są zrobione i trzeba je dokończyć w drugiej wizycie.W drugiej wizycie nie zgodzil sie wbudowac zeba i powiedział że dopiero na trzeciej to zrobi, pracowal około 15 minut i potem kazał mi placić 645 zł(czyli 215zł za 5 minut pracy???), pytałem sie za co tyle pieniędzy za 15 minut pracy, odpowiedział że za wyleczenie 3 kanałów! Czy 3 kanalów sie leczy w ciągu 15 minut. A kanaly były gotowe do wykończenia i były w ostatnim etapie leczenia już przed pierwsza wizytą(z jego więdzą).
Krótko mówiąc chcial mnie wykorzystać i była to oszustwo.