lekarz Marcin Pająk

Ortopeda

W kilku słowach: Profesjonalizm, kultura i rzetelność. Ludzkie podejście do pacjenta i uprzejmość. Serdecznie polecam.

Świetny lekarz - bardzo ludzki i traktujący pacjenta jak człowieka, a nie kolejny numerek na liście. Zrozumiale tłumaczy co się dzieje i jak postępować. Polecam.

Bardzo fajny i kompetentny lekarz. Dokładnie zbadał mi kolano i odpowiedział szczegółowo na wszystkie moje pytania (nie jeden raz).

Bardzo dobry lekarz.Dokładnie wyjaśnił jak będzie wyglądał zabieg i czułam, że jestem w dobrych rękach.Dzisiaj już zaczynam chodzić i zapominam co to ból kolana.Bardzo dziękuje Panie Doktorze i polecam wszystkim.

Najlepszy lekarz zna sie na tym co robi jestem leczona u niego juz 4 lata mega zadowolona 28.02 robil mi operacje przyszedl i wyjasnil wszystko co robil to jest lekarz z powolania

Świetny lekarz - doskonale złożył mi łokieć i nie pamiętam o urazie :). Doskonały fachowiec, przy tym bardzo życzliwy Człowiek. Dziękuję Panie Doktorze! :)

Bardzo kompetentny , uprzejmy dokładnie i bardzo przystępnie tłumaczy, jeśli chodzi o efekt leczenia , to doskonały specjalista godny zaufania i polecenia

Kompetencja i kultura. Wzbudza zaufanie i jest uprzejmy. Tłumaczy i wyjaśnia diagnozę oraz postępowanie medyczne. Polecam.

Świetny fachowiec i bardzo fajny człowiek. Polecam!!!!!!!!!!!

Świetny fachowiec i bardzo fajny człowiek. Polecam!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz. Po prostu człowiek.

Bardzo dobry lekarz. Po prostu człowiek.