lekarz Marcin Sternicki

Radiolog, USG

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Lubi ludzi i lubi swoją pracę. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm a do tego ludzkie podejście. Normalnie i bardzo sympatycznie rozmawia z pacjentem. Prosto i w przystępny sposób tłumaczy badanie, wyniki i zalecenia. Wspaniałe podejście do dzieci. Pięć gwiazdek to za mało by ocenić tego lekarza.

Jeżeli pacjent trafi do Dr Sternickiego może mówić o wielkim szczęściu. Kompetencja, rzetelność, "drążenie" tematu, aż do postawienia trafnej diagnozy, bardzo dobry kontakt lekarz-pacjent, pełen profesjonalizm i wysokiej klasy sprzęt - czyli wszystko to, co rzadko spotyka się w naszej służbie zdrowia, znajdziemy u Pana Dr Sternickiego. Nie można było lepiej trafić. Po wyjściu z gabinetu można pogratulować również sobie - bezbłędnego wyboru lekarza :)

Bardzo rzetelny i konkretny lekarz, profesjonalista. Przy podejrzeniu poważniejszej dolegliwości nadaje sprawie biegu błyskawicznego. Działa szybko i skutecznie. Nie zostawia pacjenta samego sobie. Jeśli coś jest nie tak, staje na głowie żeby doprowadzić sprawę do końca w trybie natychmiastowym i nie zaprzepaścić ani jednego dnia. Otacza pacjenta osobistą opieką i daje poczucie bezpieczeństwa.

Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarz otwarty na pacjenta, spokojny, życzliwy, uprzejmy i rzeczowy, pacjentowi poświęca tyle czasu ile wymaga tego konsultacja. Rozmowa odbyła się bez jakiegokolwiek skrępowania, prostym zrozumiałym dla pacjenta językiem. Bardzo polecam.

Z całego serca polecam Pana Dr Marcina. Uprzejmy, miły, podczas badania wszystko pacjentowi dobrze wytłumaczy, zawsze poświęca na badanie tyle czasu ile potrzeba. Serdecznie polecam!!! :)

Wyjątkowo miły i kompetentny. Indywidualne podejście do pacjenta. W jednej klinice wykonałam wszystkie potrzebne badania. Trafna diagnoza Pana Marcina. Serdecznie pozdrawiam:) i Polecam:)

Bardzo uprzejmy, szczegółowo i trafnie opisał stan zdrowia. Indywidualnie podchodzi do pacjenta.Bardzo polecam tego Pana,

Polecam, bardzo miło, rzetelnie i kompetentnie, świetne podejście do dzieci, poświęca tyle czasu ile potrzeba, naprawdę polecam

Pełna kultura. Serdeczne podejście do pacjenta i bardzo trafna diagnoza. Więcej Takich Lekarzy!!!!!!!!!

Pełna kultura. Serdeczne podejście do pacjenta i bardzo trafna diagnoza.
Więcej Takich Lekarzy!!!!!!!!!

Wspaniały,bardzo kompetentny,bardzo serdeczny i życzliwy dla pacjenta.Profesjonalista,któremu można bezgranicznie zaufać.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wejherowo"?

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck
Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "BEZOPOŻ"
I Armii Wojska Polskiego 23
84-100 Puck
Szpital Specjalistyczny
84-200 Wejherowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3

Derdowskiego 24 pok.102
84-230 Rumia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Urazowo-Ortopedyczno-Chirurgiczna
ulica św. Jana 7B