lekarz Marcin Wilk

1,9
1,1
1,4

Brak pomocy, lekarz nie słucha pacjenta, służbista, który mimo konkretnych wskazań innych lekarzy nie chce wystawiać skierowan

Lekarz ma "olewczy" stosunek do pacjenta. Przy karcie gdzie mi dolega co wysyła do mojego leakrza rodzinnego.Zdecydowanie nie polecam!

Jestem zdziwiona poprzednimi opiniami. Dla mnie lekarz zawsze był uprzejmy. Zabieg przeprowadził bardzo profesjonalnie. Tak samo przebiegały wszystkie wizyty.

Nigdy nie spotkalam sie z tak lekcewazacym i zlosliwym podejsciem do pacjenta! Lekarz byl niemily, nie poswiecil czasu na wysluchanie mnie, mimo prosby nie przejrzal mojej historii w Medivover, z ktorej dowiedzialby sie dlaczego moje dolegliwosci nie pozwalaja mi czasem na dotarcie do pracy i dlaczego czuje sie jak sie czuje. Lekarz jak uslyszal,ze potrzebuje zwolnienie zaczal pytac o pesel i wyliczal mi ile mialam zwolnien w roku i w miesiacu z powodu przewleklej choroby. Lekarz widzial ze odbylam wizyte w dniu poprzednim z podowu dolegliwosci, ktore mialam juz od ...

Nigdy nie spotkalam sie z tak lekcewazacym i zlosliwym podejsciem do pacjenta!
Lekarz byl niemily, nie poswiecil czasu na wysluchanie mnie, mimo prosby nie przejrzal mojej historii w Medivover, z ktorej dowiedzialby sie dlaczego moje dolegliwosci nie pozwalaja mi czasem na dotarcie do pracy i dlaczego czuje sie jak sie czuje. Lekarz jak uslyszal,ze potrzebuje zwolnienie zaczal pytac o pesel i wyliczal mi ile mialam zwolnien w roku i w miesiacu z powodu przewleklej choroby. Lekarz widzial ze odbylam wizyte w dniu poprzednim z podowu dolegliwosci, ktore mialam juz od kilku dni i zapytal dlaczego nie wzielam zwolnienia jak bylam wczoraj na wizycie, jakbym byla wrozka i wiedziala,ze moja sytuacja sie pogorszy i nie bede w stanie dotrzec do pracy.
Lekarz swoim podejsciem sprawil,ze bardzo sie zestresowalam i dolegliwosci sie pogorszyly, co wiecej zostawil mnie z poczuciem winy,ze jestem chora,zle sie czuje i powinnam sie czuj winna mojej choroby.
Lekarz jest po to,zeby leczyc i pomoc a nie,zeby wpedzac pacjenta w poczucie winy i wyliczac godziny nieobecne w pracy, od tego jest ZUS i pracodawca ! Lekarz ten na pewno minal sie z powolaniem i lekarzem na pewno nie powinien zostac.

Lekarz odmówił wystawienia skierowania na badania krwi, gdyż według niego wykonuje je zbyt często (kwartalnie). Badania te mam za darmo w ramach pakietu i nie miałem z nimi problemu wcześniej.

I want to second the opinion from Miroslaw from 25.10.2022 I've also had a terrible, really awful experience with this doctor. The visit happened on 28.12.2022, in Medicover Warsaw.

I want to second the opinion from Miroslaw from 25.10.2022
I've also had a terrible, really awful experience with this doctor.
The visit happened on 28.12.2022, in Medicover Warsaw.

Nawet regularnie przypisywanej recepty na lek na nadciśnienie, w zamówionym na infolinii zleceniu panu doktorowi nie chciało się wypisać