Marcin Zborowski

Spotykałam już lekarzy, którzy byli mili ale niewiele potrafili pomóc. Byłam też u kilku "dobrych" do tego stopnia, że miałam wrażenie, że przeszkadzałam im w ich gabinecie. To co mnie najbardziej zdumiewa u Dr Zborowskiego to sama nie wiem jak to się dzieje, do Dr jest zawsze pełna poczekalnia pacjentek ale nigdy nie miałam wrażenia bycia poganianą, zbywaną w pośpiechu. I myślę, że to jest właśnie siłą Dr Zborowskiego - połączenie głębokiej wiedzy i doświadczenia z wysoką kulturą osobistą i ludzkim podejściem do pacjentek. Doktorze jest Pan najlepszy! Dziękuję i pozdrawiam D.

Wspaniały lekarz, oby więcej takich, godny polecenia i zaufania przyszłych mam.

Wspaniały lekarz, oby więcej takich, godny polecenia i zaufania przyszłych mam.

Polecam tego Lekarza! Dużo czasu poświęca na dokładne zbadanie, jest rzeczowy i kompetentny, udziela dobrych rad. Po wizycie u Niego zawsze czuję się pewniej.

Pan doktor był dla mnie b. miły i pomocny w czasie pobytu w szpitalu po porodzie mimo że nie byłam jego pacjentką. Bardzo cenię sobie też jego pomoc w załatwieniu formalność związanych z moim późniejszym pobytem i ściąganiem szwów.

Polecam doktora Zborowskiego z całego serca, to wspaniały fachowiec i przesympatyczny człowiek. Leczylam u doktora infekcje i stan zapalny i trafił z leczeniem w "10", jestem bardzo wdzieczna.

polecam zdecydowanie, po 3 poronieniach trafiłam w Jego ręce, od razu dostałam odpowiednie leki i donosiłam ciążę, cesarkę tez robił, prawie blizny nie widac a ja w ogóle nie czułam że urodziłam polecam z całego serca!

jestem leczona przez pana doktora .poznal sie na chorobie , jestem bardzo zadowolona .polecam panu doktorowi bardzo dziekuje izycze duzo zdrowia. wdzieczna pacjetka

lekarz z prawdziwego zdarzenia,wspaniały człowiek,w 100% godny polecenia specialista.K.H.

Trafiłam do Doktora będąc w trakcie poronienia. Zajął się mną w sposób jak najbardziej profesjonalny. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej, delikatny i empatyczny. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania. Czułam że jestem w dobrych rękach i pod dobrą opieką. Jak najbardziej polecam tego lekarza!

Najlepszy lekarz i najwspanialszy człowiek. Ogromny szacunek!

Najlepszy lekarz i najwspanialszy człowiek. Ogromny szacunek!