lekarz Marek Adam Brzuchalski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Czytałam opinie na temat Dr. Były fajne i mniej fajne każdy ma prawo do własnego zdania! Ja odwiedziłam Dr raz bo przyjechałam na urlop do Świnoujścia z Danii (a tu lekarze Boże broń) spóżniał mi się okres dość długo a testy wykazywały brak ciąży .Pan Dr wysłuchał mnie,zapytał i zbadał pełna dyskrecja rozśmieszyły mnie spódniczki ale za nie wielki plus bo nie czułam sie skrępowana .Przepisał tab .na wywołanie okresu bo w ciąży nie byłam bardzo miła wizyta polecam !!!!! Bo wizyta u tego typu lekarza nie jest fajna ale pan dr sprawił ze minęła bez stresu..... POLECAM Ewa.

uprzejmy, konkretny, dokładny lekarz, który zawsze służy dobrą radą. Ponadto, zawsze można liczyć nawet na poradę telefoniczną. Jego kolejną zaletą jest poczucie humoru, które uważam za dość istotne w przypadku ginekologów. polecam

Świetny lekarz, wytłumaczy wszystko i poświęca czas. Polecam A niektóre Panie, które sie oburzają, ze kazał im schudnąć, może powinny posłuchać. W końcu nadwaga nie jest zdrowa ;).

Świetny lekarz, wytłumaczy wszystko i poświęca czas. Polecam

Witam. Już jakiś czas chodzę do dr Brzuchalskiego i tak się mu przyglądam. Naprawdę profesjonalny lekarz do tego miły, spokojny i uprzejmy. Zawsze bez pośpiechu przyjmuje kolejne pacjentki, czasem wizyta się przeciągnie - widać jest taka potrzeba, zawsze ma czas na wizytę, na udzielenie odpowiedzi. Bada delikatnie i czasem do przesady dokładnie. Skieruje na badania, a jak ma wątpliwości nie wstydzi się do tego przyznać, naprawdę pełen profesjonalizm. Często wyjeżdża na jakieś szkolenia i konferencję co u innych lekarzy rzadko się zdarza. Ma własny gabinet więc z umówieniem się na wizytę naprawdę nie ma problemu. Najlepiej umówić się i pójść pierwszy raz nie będziecie chciały chodzić gdzie indziej. :-)

Lekarz nie wykryl u mnie ciazy pozamacicznej podczas wizyty z badaniem a tydzien pozniej trafilam do szpitala na operacje jej usuniecia wraz z jajowodem,ktory pekl i doprowadzil do krwawienia wewnetrznego zagrazajacego zyciu!

Świetny lekarz miły kompetentny spokojnie wysłucha i zrozumie. Świetne podejście do pacjentek bardzo gorąco polecam

Mily, konkretny, zawsze wyslucha i udzieli odpowiedzi. Chodzilam do niego cala ciaze i naprawde bylam zadowolona z Niego. Po ciazy nadal do Niego uczeszczam :)

super lekarz. Chodziła, mimo młodego wieku do kilku ginekologów i stwierdzam, że doktor Brzuchalski jest bardzo konkretnym, kompetentnym i dokładnym lekarzem. Poza tym jest zawsze uśmiechnięty i życzliwy, spokojnie wytłumaczy istotę dolegliwości i przedstawi sposób leczenia. bardzo się angażuje w swoją pracę i zawsze ma czas przyjąć pacjentkę, oj żeby mu tylko nie przeszło. Ja go polecam jako dobrego ginekologa.

Polecam dr Brzuchalskiego prowadzi moją ciążę, z każdą jedną wątpliwością można sie do niego skierować wytłumaczy dokładnie aby człowiek zrozumiał. Jeżeli ktoś pisze, ze chodzi mu tylko o kase to sie grubo myli 80zł za wizyte w Świnoujsciu to naprawde mało.Poświęca kobiecie tyle czasu ile trzeba, sądzę ze 40-50 min. dla kobiety to nie jest krótko.Chodziłam na kase chorych i 10-15 min to był max. wizyty.

Pan Marek to lekarz z powolania. Jest nie tylko bardzo uprzejmy ale i bardzo kompetentny lekarz. Pacjentki kochaja jego za to jakim jest lekarzem czlowiekiem i mezczyzna. Jesli wiecie cos wiecej na temat tego cudownego lekarza i mezczyzny to napiszcie o nim. Pozdrawiam