dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Bardzo profesjonalny lekarz.Poświęca bardzo dużo uwagi i czasu kobiecie, cierpliwie i jasno odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy istotę dolegliwości do tego w zrozumiały sposób. Wizyty umawia na godziny, choć czasem musiałam czekać bo wizyta wcześniejsza się przeciągnęła. Gabinet schludny i bardzo dobrze wyposażony, super usg, a poza tym.... przystojny

Super bardzo dobry lekarz polecam? poswieca Duzo czasu I jest tanio bierze za wizytyte, mily I rzetelny.

Polecam dr Brzuchalskiego prowadzi moją ciążę, z każdą jedną wątpliwością można sie do niego skierować wytłumaczy dokładnie aby człowiek zrozumiał. Jeżeli ktoś pisze, ze chodzi mu tylko o kase to sie grubo myli 80zł za wizyte w Świnoujsciu to naprawde mało.Poświęca kobiecie tyle czasu ile trzeba, sądzę ze 40-50 min. dla kobiety to nie jest krótko.Chodziłam na kase chorych i 10-15 min to był max. wizyty.

uwaga puszyste kobiety bo będziecie gnębione i całą ciąże nie daj boże jak kilo przytyjecie !

W PEŁNI PROFESJONALNY LEKARZ KTÓRY POŚWIĘCA PACJENTCE TYLE CZASU ILE POTRZEBUJE. JEST BARDZO MIŁY I DELIKATNY. CAŁY CZAS SIĘ UCZY I TO TEŻ ŚWIADCZY O JEGO PROFESJONALIŹMIE. BARDZO CENIĘ dr. BRZUCHALSKIEGO I UFAM MU W 100%

Warto być pod opieką kogoś tak dobrego, co zna się na swoim fachu zwłaszcza że chodzi tu o najważniejsze zycie matki i dziecka.Jest bardzo dobrym, kompetentnym i profesjonalnm lekarzem, świetnie sprawdza się w sytuacjach codziennych i w tych podbramkowych,jest dobrym człowiekiem, zero ciagnięcia na kasę, wręcz odwrotnie, nawet odradza badania niepotrzebne, zbędne, jest bardzo racjonlany, świetnie potrafi wytłumaczyć wszelkie złe informacje nie strasząc, ale też nic nie owijajac w bawełnę, gorąco polecam.

Dorabia sobie w sanatorium Światowid w Świnoujściu. Nie wiem jakim cudem udało mu się załapać. Przyjeżdżają tutaj pacjenci z różnymi schorzeniami, a on im zleca zabiegi, które często nie mają nic wspólnego z ich chorobami. Każdemu czepia się do jego wagi i każe schudnąć. Jeszcze nigdy w sanatorium nie trafiłam na tak mało kompetentnego lekarza. Ale widać, że niektórzy dla kasy zrobią wszystko.

przez tego lekarza przjechalabym sie na tamten swiat !!!!nikomu go nie polecilabym pokazywalam jemu wyniki moich badan nawet w nie nie spojrzał nie przepisal zadnych lekow na wywolanie okresu przez niego bol spowodowany przez gigantyczna torbiel byl nie dozniesienia nawet mnie nie zbadal tylko kazal schudnac czy to jest lekarz czy znachor!!??

dzięki temu lekarzowi żyje w pore skierował mnie na leczenie do wspaniałej kliniki w Policach gdzie zajęli się mną prawdziwi lekarze jak również pozostały personel.w dalszym ciągu jestem pod stałą opieką dr. brzuchalskiego.Dziękuje.

W końcu trafiłam na porządnego lekarza. Zajął się mną jak należy, poświęcił dużo czasu i zadawał dużo pytań był bardzo dociekliwy. W końcu wizyta która nie trwała 5 minut i lekarz który nie patrzy tylko na kasę i czas. Każdej dziewczynie mogę go polecić.