dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Brzuchalski dlatego kaze schudnąć ;) takze macie wybor dziewczyny w naszym miescie mojej kolezance tez nie rozpoznal zapalenia otrzewnej tylko wyslal na wyrostek

Dla mnie super. Strasznie się bałam przed pierwszą wizytą,.....okazało się zupełnie niepotrzebnie. Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Oby więcej takich lekarzy. Z czystym sumieniem polecam :-)

Pan doktor jest bardzo profesionalny w tym co robi ,jest miły wszystko wytłumaczy jestem bardzo zadowolona pacjentka

Pan Marek to lekarz z powolania. Jest nie tylko bardzo uprzejmy ale i bardzo kompetentny lekarz. Pacjentki kochaja jego za to jakim jest lekarzem czlowiekiem i mezczyzna. Jesli wiecie cos wiecej na temat tego cudownego lekarza i mezczyzny to napiszcie o nim. Pozdrawiam

prowadził moja ciąże.Gody polecenia,pełen profesjonalizm

prowadził moja ciąże.Gody polecenia,pełen profesjonalizm

To wspanialy i super lekarz bardzo mily kompetentny kochaja sie w nim wszystkie kobiety i te mlode i te starsze.Polecam

Wspaniały, pełen profesjonalizmu lekarz który zna się dokładnie na swojej pracy. Niezwykle uprzejmy i bardzo dokładny. Nigdy nie daje odczuć pacjentkom że zbyt dużo czasu im poświęca. Wszystko dokładnie tłumaczy zarówno chorobę jak i leczenie. Wspaniały lekarz i człowiek. Nie znam żadnego innego lekarza który z takim zaangażowaniem podchodzi do swoich pacjentek. Polecam doktora Brzuchalskiego w 100%

Witam. Już jakiś czas chodzę do dr Brzuchalskiego i tak się mu przyglądam. Naprawdę profesjonalny lekarz do tego miły, spokojny i uprzejmy. Zawsze bez pośpiechu przyjmuje kolejne pacjentki, czasem wizyta się przeciągnie - widać jest taka potrzeba, zawsze ma czas na wizytę, na udzielenie odpowiedzi. Bada delikatnie i czasem do przesady dokładnie. Skieruje na badania, a jak ma wątpliwości nie wstydzi się do tego przyznać, naprawdę pełen profesjonalizm. Często wyjeżdża na jakieś szkolenia i konferencję co u innych lekarzy rzadko się zdarza. Ma własny gabinet więc z umówieniem się na wizytę naprawdę nie ma problemu. Najlepiej umówić się i pójść pierwszy raz nie będziecie chciały chodzić gdzie indziej. :-)

Bardzo profesjonalny lekarz.Poświęca bardzo dużo uwagi i czasu kobiecie, cierpliwie i jasno odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy istotę dolegliwości do tego w zrozumiały sposób. Wizyty umawia na godziny, choć czasem musiałam czekać bo wizyta wcześniejsza się przeciągnęła. Gabinet schludny i bardzo dobrze wyposażony, super usg, a poza tym.... przystojny