lekarz Marek Batijewski

Chirurg ogólny

3,9

Dr.Batijewski wykonywał mi zabieg vaser lipo brzuch i boczki- mimo,że minęło zaledwie kilka dni jestem BARDZO zadowolona z efektów.Podejście doktora - rewelacyjne, nawet opatrunki na pierwszej wizycie kontrolnej zmieniał osobiście,co dało mi poczucie bezpieczeństwa,że wszystko jest ok.Wspaniały lekarz i sympatyczny człowiek.BARDZO POLECAM!!!

W styczniu miałem wykonany zabieg ginekomastii przez doktora Batijewskiego. Muszę przyznać, że rezultat jest znacznie lepszy, niż oczekiwałem. W przeciwieństwie do tego, co niektórzy tu pisali, osobiście nie miałem problemów z umówieniem się na wizytę kontrolną.

Godny polecenia, bardzo dobry lekarz. Zgłosiłam się do pana doktora z moimi żylakami.Wytłumaczył mi dokładnie na czym polega mój problem i co trzeba zrobić. Odbył się zabieg zamknięcia moich żył który był przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Zostałam poinformowana o etapach gojenia i całym postępowaniu pooperacyjnym.

W moim wypadku lekarz był bardzo uprzejmy, wszystko wyjasnił, obsługa była super ale..... ale efektów nie było, a przecież efekty są najwazniejsze. Podsumowując... po reklamacji lekarz przyznał, ze metoda smart lipo jest lipna i odzyskałem włoóżne środki finansowe - za to duży plus ale... skor mi tak przyznał to czemu ta metoda jest nadal stosowana ? czyzby została ulepszona ? a może na innych przynosi spodziewane efekty ? a moze..... ?

Zdecydowanie polecam tego lekarza, jeśli chodzi o medycynę estetyczną tak ważnej części ciała jaką jest twarz. Gdybym poszła od razu do tego lekarza, nie cierpiałabym powikłań po poprzednim, który spartaczył zabieg wypełniania bruzd - ścieżek płaczu pod oczami. Dr Batijewski zrobił zabieg wspaniale, jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalnego podejścia.Efekt utrzymuje się do dziś, pomimo że minęły 2 lata.

Jestem po zabiegu odsysania tłuszczyku z brzucha, bioder, części pleców. Nie ma co się bać. Sam zabieg nic nie boli. Trwa ok. 1,5h. Odessane mialem ok. 1500ml. Po zabiegu wystepuje delikatne zawroty głowy (jazda samochodem nie wskazana). Efekt super dopiero po miesiącu lub dwóch chodzenia w gorsecie wyszczuplającym. Pozdrawiam sympatyczną załogę kliniki. P.D.

P.D.

W Lipcu mialam robiona Smart lipo brzucha bokow i ud wewn. Mimo ze efektow jeszcze tak widocznych nie mam , Pan Doktor wytlumaczyl mi proces gojenia i kiedy efekty beda widoczne, Jestem zadowolona z mojej wizyty, zostalam milo przyjeta, mimo ze bardzo sie balam Pan doktor podczas calego zabiegu(5h) ze mna rozmawial i utrzymywal kontakt. Sprawilo to ze czulam sie swobodnie i nie balam sie juz tak. Gdybym miala miec cos jeszcze w zyciu robione - na pewno bedzie to w Kriocentrum! N.

W Lipcu mialam robiona Smart lipo brzucha bokow i ud wewn.
N.

Bylam klientka doktora jednak efekt zabiegow doslownie ZEROWY. Pan doktor bardzo mily, uprzejmy Wszystko dokladnie tlumaczyl, jednak nie o rozmowe mi chodzilo... Niestety wyrzucone 800 zl w bloto. Jak dopyywalam dlaczego nie widac efektu to bylam zbywana, ze trzeba poczekac ...i tak sobie czekam i czekam juz rok i nic.

Zabieg VaserLipo wykonany bardzo sprawnie. Efekty zgodne z zapowiadanymi. Wszystko w najlepszym prządku. Godny polecenia, życzliwy i bardzo sympatyczny lekarz. Jeździ motocyklem!

Jestem pacjentką doktora od kilku lat, miałam przeprowadzonych kilka różnych zabiegów, a ostatnio liposukcję kolan - efekt jest doskonały. Polecam