Niekompetentny emeryt, który nie powinien już przyjmować pacjentek. Nie potrafi określić tygodnia ciąży strasząc ciążą pozamaciczną. Każde pytanie traktowane jest jak atak, zero inicjatywy, zainteresowania, wszystkie wątpliwości kwituje zbyt szerokim dostępem do Internetu. Jeśli komuś zależy jedynie na lewym chorobowym/zwolnieniu to wypisuje bez namysłu ;)

Niekompetentny lekarz bardzo nie mily i opryskliwy. Nie potrafil stwierdzic wieku ciazy i czy zarodek znajduje sie w macicy powiedział ze to ciaza pozamaciczna ( u innego lekarza byl zarodek serduszko bilo i wszystko bylo w porzadku) nic nie tlumaczyl o nic nie wolno bylo zapytac bo zaraz byla niemila odpowiedz. Nie polecam nikomu. Szczegolnie w ciazy.

dobry lekarz, na prawde polecam, bardzo mi pomogl i wszystko wytlumaczyl. Polecam bardzo goraco. Jeden z najlepszych lekarzy