lekarz Marek Ciepiela

Ginekolog, Ginekolog położnik

Cudowny lekarz! Miły,delikatny , kontakt przez telefon czy SMS kiedy tylko potrzeba czy dzień czy w nocy, cudowna opieka i rzetelność. Wszystko wyjaśnia od początku do końca, poświęca dużo czasu na badaniu co jest super. Zwraca się do pacjentki z szacunkiem. Gorąco polecam!

Dr Ciepiela jest naprawdę godny polecenia. Jedna wizyta wystarczyła, aby się o tym przekonać. Pierwszy raz trafiłam na tak troskliwego ginekologa. U niego kobieta nie musi obawiać się badania i związanego z tym dyskomfortu. Wspaniały lekarz i człowiek.

Bardzo dobry lekarz.Prowadzil moją ciążę i zawsze cierpliwie odpowiadał na każde pytanie.Mogę polecić dr. Marka bo jest delikatny podczas badania.

Pan doktor bardzo fajny bez żadnych zastrzeżeń bardzo miły i uprzejmy ale pani w recepcji to jakaś porażka..

Wspaniały lekarz! Nie znam lepszego! jest bardzo cierpliwy,wyrozumiały,na pewno wzbudza zaufanie,interesuje się zdrowiem i samopoczuciem pacjentki.

Nie wykrył ciężkiej choroby u mojego dziecka. Nie skierowal na badania prenatalne chociaż można było. Dziecko po narodzinach mogło umrzeć i można było powiedzieć innym to by dziecko urodziło się w specjalnych warunkach.

Lekarz który nie zbywa pacjentki. Na każde pytanie odpowiedział bez zniecierpliwienia. Z miłą chęcią poprowadzę ciążę u pana doktora jak wróci po wolnym :)

Wzbudzający zaufanie lekarz. Każdą wizytę rozpoczyna od pytania: Jak się pani czuje? Czy pojawiły się jakieś nowe dolegliwości ciążowe? Spokojnie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości. Bardzo dokładnie wykonuje badania USG, tłumacząc przy tym wszystko. Lekarz miły i życzliwy, polecam wszystkim przyszłym mamom!

Z całego serca polecam dr Marka jako lekarza Jest bardzo delikatny, super tłumaczy każdy problem i rozmawiając z pacjentką nie spogląda na zegarek tylko poświęca jej tyle uwagi ile tego wymaga W dodatku bardzo fajnie tłumaczy wszystko w trakcie badania USG

Jest jednym z tych lekarzy dla którego liczy się człowiek a nie pieniądze.Jest godny POLECENIA