lekarz Marek Ciepiela

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wzbudzający zaufanie lekarz. Każdą wizytę rozpoczyna od pytania: Jak się pani czuje? Czy pojawiły się jakieś nowe dolegliwości ciążowe? Spokojnie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości. Bardzo dokładnie wykonuje badania USG, tłumacząc przy tym wszystko. Lekarz miły i życzliwy, polecam wszystkim przyszłym mamom!

bardzo konkretny życzliwy lekarz ,poświęca pacjentce uwagę i czas

bardzo konkretny życzliwy lekarz ,poświęca pacjentce uwagę i czas

Nie często spotyka się tak miłych ,ciepłych i wyrozumiałych lekarzy.Lekarz godny zaufania!!

Z całego serca polecam dr Marka jako lekarza Jest bardzo delikatny, super tłumaczy każdy problem i rozmawiając z pacjentką nie spogląda na zegarek tylko poświęca jej tyle uwagi ile tego wymaga W dodatku bardzo fajnie tłumaczy wszystko w trakcie badania USG

Serdecznie polecam tego lekarza.Miły , uprzejmy , wzbudza zaufanie,wszystko wyjaśni,odpowie na każde pytanie.Bada bardzo delikatnie.Do tego ma super USG.W czasie badania Usg wszystko pokaże, wyjaśni.Poleciła mi go koleżanka i bardzo się cieszę , że akurat do niego trafiłam.Polecam gorąco