prof. dr hab. n. med. Marek Deja

Kardiochirurg

Ogromne podziękowania dla profesora za przeprowadzenie operacji plastyki zastawki mojego męża. Przyjechaliśmy z zielonej góry i to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy. Wspaniały fachowiec i życzliwy człowiek. Podziękowania również dla całego personelu jakim kieruje profesor. Cały oddział i jego pracownicy to najwyższej klasy personel ich podejście do pacjentów A także do rodziny. Dziękujemy profesorze. Nie sposób w słowach wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni.

Przyjechaliśmy z zielonej góry i to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy.

Składam serdeczne podziękowania Panu Profesorowi za uratowanie życia mojemu bratu Henrykowi Wyderce, który trafił w bardzo ciężkim stanie do szpitala w Ochojcu. Wykonanie przez Pana Profesora bardzo ryzykownej operacji na otwartym sercu, w której pozytywny wynik wiele osób wątpiło, dalo mu drugie życie. Wdzięczności za to nie sposób wyrazić. BARDZO WDZIĘCZNA siostra Czesława

Dziś mija rok od mojego pobytu w Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof Leszka Gieca, precyzyjniej, od operacji która przeprowadził Pan prof. dr hab.n.med.Marek DEJA ze swoim zespołem. Wielki kunszt operatora oraz współpraca całego zespołu a później opieka pooperacyjna, to efekt człowieczeństwa i wpływ wielkiej kultury osobistej cechujące Pana profesora. Emanujący spokój , opanowanie i szereg innych pozytywnych Jego cech udzielaja się zespołowi ludzi współpracująch ogniw tego wielkiego kombinatu kardiochirugicznego i kardiologicznego. Oby GCM w Ochojcu, skupiając ludzi Panu podobnym, mogło legitymować się opinią powszechnie cenionego szpitala o nieskazitelnej opinii w ...

Oby GCM w Ochojcu, skupiając ludzi Panu podobnym, mogło legitymować się opinią powszechnie cenionego szpitala o nieskazitelnej opinii w którym chory będzie na pierszym miejscu.
Dzięki PROFESORZE i powodzenia.

Pan prof. dr hab.n.med.Marek DEJA to wspaniały fachowiec i cudowny człowiek, wykonał u mnie operację tętniaka aorty uratował moją zastawkę, że nie trzeba było wstawiać sztucznej - jestem MU BARDZO, BARDZO WDZIĘCZNA i życzę wszystkiego NAJ, bo tylko na to zasługuje ! B.dziękuję Bożena

Wspaniały Człowiek i Bardzo wysokiej Klasy kardiochirurg. Poświecił mi na wizytę ponad godzinę, co było dla mnie nie do uwierzenia, bo inni wcześniejsi lekarze 5-15 max minut i za klamkę..Jest wybitny kardiochirurg, który uratował mi życie..Dziękuję serdecznie PANU PROFESOROWI - oby wszyscy mieli szczęście trafić na takiego Człowieka, ale to możliwe dla promila chorych.

Mimo, że moja mama miała ogromne powikłania po operacji ( doszło do niedotlenienia mózgu poprzez długość diagnozy w naszym rodzinnym mieście ) to kardiochirurdzy z Katowic uratowali jej życie przeprowadzając operację, gdzie wymienili jej całość aorty piersiowej wszczepiając implant. Nie wspomnę o tym, że prof Marek A. Deja jest znakomitym fachowcem i na dodatek fantastycznym człowiekiem, który służy pomocą pacjentowi i jego rodzinie, tłumacząc wszystko dokładnie i serdecznie.

Jestem pod wrażeniem kompetencji i zaangażowania Profesora. Powierzyłem Profesorowi to co mam najcenniejszego - syna. Spotkałem się z ogromną życzliwością całego personelu medycznego. Życzyłbym wszystkim pacjentom takiej opieki i troski jaką doświadczył mój Syn ma oddziale kierowanym przez Pana prof. Marka Deję.

Gorace podziekowania! Takich lekarzy potrzebujemy! Niby zwykle by passy ale zrobil rewelacyjnie. Jest Pan świetny!!!!

Ja dalbym mu Kompetencje 10/5 Kompleksowość podejscia 10/5 Tłumaczenie choroby i podejscie 10/5 Ilosc poswieconego czasu 10/5 Uprzejmość 10/5 Godny polecenia 10/5 Wybitny! Z naprawionego serca gorące podziękowania!!!

Ja dalbym mu
Kompetencje 10/5
Kompleksowość podejscia 10/5
Tłumaczenie choroby i podejscie 10/5
Ilosc poswieconego czasu 10/5
Uprzejmość 10/5
Godny polecenia 10/5

Wybitny! Z naprawionego serca gorące podziękowania!!!

Wybitny, wybitny! Operowal mojego dziadka. Zadnych jak do tej pory powiklań. Potrafi rozmawiać z ludzmi i mimo swojego tytulu nie jest zarozumialy itp, a to, ze czasami wytsepuja powiklania, w malym stopniu zalezy od lekarza. Polecam! Warto trafic na jego stół!