prof. dr hab. n. med. Marek Deja

Kardiochirurg

Wybitny, wybitny! Operowal mojego dziadka. Zadnych jak do tej pory powiklań. Potrafi rozmawiać z ludzmi i mimo swojego tytulu nie jest zarozumialy itp, a to, ze czasami wytsepuja powiklania, w malym stopniu zalezy od lekarza. Polecam! Warto trafic na jego stół!

Ja dalbym mu Kompetencje 10/5 Kompleksowość podejscia 10/5 Tłumaczenie choroby i podejscie 10/5 Ilosc poswieconego czasu 10/5 Uprzejmość 10/5 Godny polecenia 10/5 Wybitny! Z naprawionego serca gorące podziękowania!!!

Ja dalbym mu
Kompetencje 10/5
Kompleksowość podejscia 10/5
Tłumaczenie choroby i podejscie 10/5
Ilosc poswieconego czasu 10/5
Uprzejmość 10/5
Godny polecenia 10/5

Wybitny! Z naprawionego serca gorące podziękowania!!!

Gorace podziekowania! Takich lekarzy potrzebujemy! Niby zwykle by passy ale zrobil rewelacyjnie. Jest Pan świetny!!!!

Wspaniałemu człowiekowi i wybitnemu Kardiochirurgowi prof. Markowi Deja z serca płynące podziękowania za trudną operacje i opiekę. Tacy ludzie jak profesor przywracją wiarę w człowieka i dobro tego świata. Dziękuję to tylko takie maleńkie słowo które nie wyraża wiele ale wszystko co mogę powiedzieć. Dziękuję aniołowi o złotych rękach. Wdzięczna pacjentka Alicja Radłowska.

Wdzięczna pacjentka Alicja Radłowska.

Powikłania powikłania odrazu po operacji ,

Powikłania powikłania odrazu po operacji ,