lekarz Marek Dwojak

3,5
3,1
3,5
3,1

Lekarz niekompetetny, przy zaawansowanej osteoporozie zalecił zażywanie preparatu wapniem i witaminą D3 oraz przestrzegać diety. Wizyta w ramach programu leczenia osteoporozy finansowanego przez Ministerstwo co zapewne wpływa na jakość konsultacji (przypuszczam, że prywatnie byłaby inna rozmowa). Lekarz specjalista odsyła po recepte do lekarza rodzinnego. Zasadniczo w ramach programu Pan Dwojak "odwala pańszczyzne".

Bardzo uprzejmy, kompetentny, dociekliwy. Polecam.

Bardzo uprzejmy, kompetentny, dociekliwy. Polecam.

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny, wzbudza zaufanie, jest rzeczowy a jego wyjaśnienia sa zrozumiałe dla laika w zakresie medycyny.

Lekarz uprzejmy, dobrze dobrał leki i zdiagnozował chorobę. Polecam

Lekarz uprzejmy, dobrze dobrał leki i zdiagnozował chorobę. Polecam

Byłam u tego lekarza w placówce Luxmedu we Wrocławiu. Wizyta była bardzo przyjemna, a lekarz kompetentny i przyjazny. Byłam u niego pierwszy raz i zdecydowanie mogę stwierdzić, że w przyszłości także będę do niego chodzić

Tragedia... Zdecydowanie nie polecam. Przepisywanie wszystkim i na wszystko Ibupromu Zatoki daje wiele do myślenia.

nieuprzejmy, obraził mnie dwa razy podczas jednego badania i miałam wrażenie, że nie wierzy mi że w ogóle jestem chora... a nie należę do hipochondryków

Wyjątkowy konował.... Kiedy poprosiłam o skierowanie na wymaz z gardła- zaznaczył że to on jest lekarzem

Wyjątkowy konował....