lekarz Marek Fanslau

Psychiatra

Bardzo miły,uprzejmy i kompetentny lekarz.Był u nas na wizycie domowej,wszystko wytłumaczył,uspokoił.Bez problemu mogę do niego zadzwonić,porozmawiać,rozwiać wątpliwości,nie robi żadnych problemów,nie zbywa.

Mojej żonie nie pomógł, doprowadził ją do większej depresji niż do niego poszła.

Podmiotowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Leczy duszę i ciało ;), co przy Jego specjalizacji jest podstawą. Słucha i pyta. Najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam.

spokojny, uprzejmy, chętnie wytłumaczył wszystko o co pytałam, tłumaczy działanie leków.

Najlepszy psychiatra ajkiego spotkałam, a syna ma poważne problemy zwiaązane z autyzmem, padaczką i upośledzeniem umysłowym.