lek. med. Marek Gorajek

2,7
2,9

Gorąco polecam! Pan Doktor cierpliwie zadawał pytania, poszukując przyczyny niepokojących moją osobę objawów.

Nie polecam.Diagnoza którą postawił nie podobała mi się. Mąż leżący nie mogący jeść mocno osłabiony. Doktor stwierdził nieżyt gardła i zapisał antybiotyk nie wykupiłam i wezwałam innego lekarza, który postawił odmienną diagnozę zgodną ze stanem męża.Nie polecam szkoda czasu i pieniędzy.

Nasz ulubiony lekarz na wizyty domowe. Nigdy nas nie zawiódł, szybko sprawnie, nieomylnie. Prawdziwy profesjonalista. Polecam

Polecam tego lekarza. Byłam bardzo zaniepokojona swoim stanem zdrowia. Dr poświecił mi dużo czasu wyjaśniając podłoże moich objawów, tłumacząc co mam zrobić by poczuć się lepiej. Zapewnił, że w razie pogorszenia się stanu będziemy modyfikować leczenie by uzyskać najlepszy efekt. Jestem bardzo wdzięczna że dr podszedł do mojego problemu z taką empatią. A zalecone leczenie przyniosło skutek. Napewno będę polecać tego lekarza.

Lekarz nie daje dojść do słowa. Niegrzeczny, nerwowy, niepomocny. Absolutnie nie polecam. Ciężko mi uzmysłowić sobie jak taka osoba może być lekarzem

Miałem wysoką gorączkę (39.5) lekki kaszel, katar, bardzo mocne osłabienie organizmu i ból gardła. Pan dr. Gorajek jedynie zakazał mi kaszleć, osłuchał mnie i wypisał leki... Nie spojrzał ani do gardła ani do uszu. Po lekach, które mi przepisał Pan dr. zwymiotowałem dwukrotnie. Rano okazało się, że to angina gdy sam sobie spojrzałem w odbiciu lustra w gardło. Kolejny dr. którego musiałem wezwać po receptę na antybiotyk uświadomił mnie, że leki które mi przepisano po 1. nie miesza się ich, a po 2. są one na grypę typu A. Wystarczyło tylko spojrzeć do gardła

Bardzo dobry lekarz. Bardzo szybko wiedział co mi dolega ale dla pewności pogłębił diagnostykę która potwierdziła jego przypuszczenia. Uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Wizytę wspominam bardzo dobrze tym bardziej że doktor jest bardzo uprzejmy. :)

Wysoce niekulturalny człowiek. Wizyta w rytmie musztry. Zimny, nieuprzejmy, niezainteresowany pacjentem. Dziwię się, że w ogóle ma jeszcze pacjentów w prywatnej służbie zdrowia. Arogancja, o kontakcie z pacjentem żal mówić. Z wizyty wychodzę z najgorszym wspomnieniem o lekarzu od lat. Kompetencje wątpliwe z uwagi na brak zainteresowania współistniejącymi chorobami, mającymi realny wpływ na dobór leków. Tego lekarza należy omijać z daleka.

Bardzo słaby lekarz, kompletnie niezainteresowany problemem pacjenta. Bardzo chlodny i niemily.Widać, że chce się pozbyć tych niejednoznacznych i trudniejszych do zdiagnozowania przypadków. Niechętny do wypisania skierowań na badania, musiałam bardzo nalegać żeby przynajmniej wypisał skierowanie na morfologię krwi. Nie polecam!