dr Marek Grabowski

Bardzo się cieszę,że są jeszcze tacy wspaniali lekarze.Doktor Grabowski nie tylko mnie wyleczył,ale wspierał mnie psychicznie podczas całego mojego mojego pobytu w Centrum Leczenia Oparzeń,tłumaczył co mnie czeka i jak mam sobie radzić.Szpital także oceniam dobrze,a mam porównanie,bo leżałem w kilku innych.Serdeczne podziękowania!

Do pana doktora Marka Grabowskiego trafiłem z oparzeniem 3 stopnia po nieszczęśliwym wypadku w pracy.Wielokrotnie i cierpliwie tłumaczył mi jak leczy się oparzenie,na co należy uważać i co robić po wypisie ze szpitala,co znacznie zmniejszyło mój ogromny stres.Zwraca dużą uwagę na to czy pacjenta boli,oszczędzając niepotrzebnych cierpień.Operował mnie dwa razy(przeszczepy skóry)i wszystko zagoiło się bez problemów.Widać,że ma wielką wiedzę i potrafi zastosować ją w praktyce,jest człowiekiem wysoce kulturalnym i lekarzem szanującym pacjentów.

P. Doktor bardzo kompetentny, zawsze wszystko dokladnie tlumaczy, doradzi. Polecam a co do opinii poprzednika niech sam zacznie pracowac w pogotowiu to zobaczy czy tam sie w nocy śpi.Bylam w nocy i widzialam ile tam jestludzi chorych ktży oczekują na pomoc.Wyrozumiałości trochę.

Kompetentny,ludzki,z ogromna wiedzą i indywidualnym podejściem do chorego.Polecam jako lekarza z powołania,który poważnie podchodzi do problemów zdrowotnych i potrafi profesjonalnie wyleczyć.

Nie zgadzam się z poprzednią opinią.Często korzystałem z wizyt lekarzy siemianowickiego pogotowia z powodu ciężkich i przewlekłych chorób mojego ojca,z którym mieszkam.Pan doktor Grabowski zrobił na mnie jak najlepsze wrażenie,zawsze cierpliwy i uprzejmy,ze świetnym podejściem do mojego wiekowego taty,leczenie bardzo skuteczne i zawsze dobrze doradził co mamy robić dalej,jest w pełni godny zaufania.

"SZANOWNY PAN DOKTOR" po wezwaniu nad ranem pogotowia do domu stawił się z bardzo niezadowolona mina,bo widoczne było że przerwalem mu jego blogi sen na nocnym dyżurze,podchodzil do mojego problemu z ironią,podczas gdy ja zwijalem się z bólu zapalenia trzustki,nawet nie zapytal czy coś bralem,tzn jakieś leki tylko z wielką laską polecil zrobić zstrzyk "spasmophen",podczas gdy nie działał juz na mnie TRAMAL,a nazajutrz otrzymalem w rejonowej przychodni natychmiastowe skierowanie do szpitala!!!Na to ida pieniadze z naszych podatków..."wszystkiego dobrego panie grabowski",NIE POLECAM!!!!!!!!!!