dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Miałem przyjemność miec do czynienia z panem doktorem hanarzem już kilka razy i z każdą kolejną wizytą robił na mnie coraz lepsze wrażenie. To niezwykle miły człowiek, z którym da sie porozmawiać. Przede wsztskim jest tam dla drugiego człowieka i potrafi słuchać. Jestem stałym pacjentem.

Pan doktor Hanarz to bardzo miły i uprzejmy człowiek. Bardzo się cieszę, że było mi dane trafić na tak dobrego doktora, którego mozna obdarzyć zaufaniem. Teraz szukać ze świecą w ręku takich lekarzy, którzy sa oddani pacjentowi i potrafia z nim rozmawiać.

Mam do pana doktora pełne zaufanie. Ma ogromną wiedzę i to widać na odległość. Zdiagnozuje chorobę praktycznie od razu, czasem nawet przed specjalistycznym badaniem. jak było w moim przypadku. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły. A to świadczy o jego doświadczeniu. ja pozostaję stałą pacjentką.

Lubię zaglądac do Pana doktora ponieważ to niezwykle miły i sympatyczny człowiek. Swoim doświadczeniem i wiedzą wywiera ogromne wrażenie. Mozna mu zaufać w kwestii leczenia swojego wzroku. Naprawdę godny zaufania doktor i specjalista.

Lekarz z miłym usposobieniem, dobrym podejściem do pacjenta. Miły człowiek, który chętnie pomoże, odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości. Do badania bardzo się przykłada. Każda wizyta przebiega bardzo profesjonalnie a doktor przywiązuje wagę nawet do drobnych detali.

Według mnie pan doktor Hanarz to dobry specjalista chorób oczu. Jest bardzo uprzejmy i miły. Na wizycie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, aby z nim porozmawiać, dopytać, rozwiać wątpliwości.Ma dobre podejście do pacjenta, potrafi wszystko omówić szczegółowo a jednak w prosty sposób. Za to go cenię.

Bardzo dobry specjalista, miły i sympatyczny człowiek, oddany swoim pacjentom. zawsze pomocny i do pogadania. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Można mu zaufać. A przy okazji zrobić sobie wszystkie badania.

Bardzo dobry lekarz, doświadczony specjalista i zaufany czlowiek. Takimi słowami mogłabym określić pana doktora Hanarza. Jestem stałą pacjentką, bo tylko do niego mam zaufanie w kwestii moich oczu.

Bardzo dobry i fachowy doktor, godny zaufania specjalista i do tego miły, uśmiechnięty człowiek, z którym można porozmawiać.

Bardzo dobry lekarz specjalista. Potrafi dobrze ocenić, zbadać. Warto zapłacić więcej za wizytę i mieć pewność, że zostaniemy precyzyjnie zbadani. Ja jestem stałą pacjentką i już zostanę, bo doktora Hanarza darzę zaufaniem.