dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Uważam, że pan doktor Hanarz to świetny specjalista. Potrafi w oczach wyczytać niemal wszystko. Jest bardzo dobrym lekarzem, a przy okazji miłym i sympatycznym człowiekiem. Można z nim porozmawiać, podpytać, a zawsze odpowie i znajdzie dobre słowo dla pacjenta. A to się liczy i do takich lekarzy chodzi się bardzo chętnie.

Pan doktor Hanarz to bardzo dobry specjalista. Cenię go za wiedzę, doświadczenie i za podejście do pacjenta. Pan doktor jest niezwykle miły, sympatyczny i otwarty. Można z nim porozmawiać, zawsze chętnie odpowie, a do każdego badania bardzo się przykłada. Gdy coś nie pasuje powtarza badanie i nie lekceważy. Jestem na tak.

Bardzo dobry i wykwalifikowany doktor z dużym doświadczeniem. Widać w nim pasję. Każda wizyta jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Pan doktor dużo rozmawia z pacjentem i wyjaśnia. Za to go lubię i doceniam.

Pan doktor Hanarz to specjalista. Badał mi oczy, a wykrył u mnie cukrzycę, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. gdyby nie on nadal myślałabym, że jestem w pełni zdrowa. Jak widac z oczu można wyczytać wiele rzeczy, ale potrafi to tylko doktor o tak dużym doświadczeniu i wiedzy jak doktor Hanarz.

Mam zaufanie do pana doktora Hanarza i uważam, że to najlepszy specjalista z jakim mialem przyjemność rozmawiać. Ma bardzo dobre podejście do apcjenta, umie odpowiedzieć na dręczące mnie pytania i zawsze wyczerpująco na nie odpowiada. Potrafi słuchać, co jest ważne, a do wizyty zawsze bardzo sie przykłada.

Mam zaufanie do pana doktora, ponieważ posiada dużą wiedzę, jest zaangażowany, widać, że zależy mu na pacjentach. Nie zbywa, a każdego bardzo dobrze traktuje, ma świetne podejście do pacjenta. Ja zaglądam tam już od długiego czasu i jestem stałą pacjentką.

Leczę swoją wadę wzroku u pana doktora Hanarza już od kilku lat. Bardzo lubię zaglądać do jego gabinetu, ponieważ zawsze jest uśmiechnięty i bardzo miły. Umie podejść do pacjenta, ma rozeznanie. Można z nim porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości bo zawsze szczegółowo odpowiada na pytania. Godny polecenia.

Miły człowiek, świetny specjalista z dużym doświadczeniem. Ma dobre podejście do pacjenta, potrafi porozmawiać, ale także wysłuchać. Największym plusem jest możliwość przebadania się już w gabinecie, który jest wyposażony w profesjonalny sprzęt.

Doktor Hanarz to bardzo dobry specjalista. Chodzę do niego już od dluższego czasu, ponieważ mam pełne zaufanie do jego kompetencji. Widać, że to człowiek z dużą wiedzą i doświadczeniem. Potrafi dobrze zbadać wzrok i przeprowadzi wszystkie badania.

Bardzo dobry lekarz i specjalista w dziedzinie oczu. Można mu w pełni zaufać, ponieważ posiada ogromna wiedzę i doświadczenie. Przypadkiem odkrył na wizycie, że mam cukrzycę, za co niezmiernie jestem mu wdzięczna. Nigdy bym nie pomyślała, że okulista powie mi takie rzeczy.