dr Marek Harasim

Świetny facet o wyglądzie Piotra Gruszki i 3 metrach wzrostu. Dobry specjalista ze wspaniałym podejściem do kobiet. Aż żal od niego wychodzić:)

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Ma podejscie do pacjentki. Wiadomo ze ile ludzi tyle opini i ze zawsze jest dobrze jak kobieta nie ma problemow, ja jednak nie zawiodlam sie na nim. Jestem w ciazy i widac ze ma podejscie,odpowiada na kazde pytania, nie denerwuje sie jezeli kobieta jest przewrazliwiona, zleca badania takie jakie powinny byc wykonywane. Zawsze jest pod telefonem a jezeli juz nie odbierze to oddzwania. Mily i sympatyczny.

Super lekarz godny polecenia. Jeżeli jest poważny problem ze zdrowiem pacjentki świetnie wie gdzie pokierować i jakie podjąć dalsze leczenie. Pan Marek Harasim przeprowadzał u mnie operację i po wybudzeniu z narkozy mogłam liczyć na tego lekarza.

Jeśli jest się jego pacjentką to może, ale jeśli nie to czasu nie poświęci tylko odsyła gdzie indziej. Przykre...

Najlepszy ginekolog na którego trafiłam. Jest moim lekarzem od wielu lat.

Najlepszy ginekolog na którego trafiłam. Jest moim lekarzem od wielu lat.

Polecam bardzo miły ludzki i kompetentny lekarz

Polecam bardzo miły ludzki i kompetentny lekarz

Suuuuuuuper lekarz, polecam wszystkim:) zawsze mowilam ze nie pojde do ginekologa mezczyzny ale znajoma przekonala mnie ze tego lekarza warto jednak odwiedzic, wiec poszlam i nie zaluje:)

świetny lekarz, godny zaufania. ma indywidualne podejście do każdej pacjentki, wyraźnie jest zainteresowany jej problemem, który dla niego nie stanowi problemu. Dr Harasim jest uprzejmy, delikatny.

Suuuuuuuuper polecam wszystkim, płace ale wiem za co, spełnia wszystkie moje oczekiwania!!!!i mam zaufanie do niego

Nie znam lepszego lekarza, a odwiedzilam ich min 10. Brak skali, powinno byc 6. Super profesjonalista, bardzo miły i uprzejmy. Przejmuje sie swoimi pacjentkami. Udziela porad rowniez przez telefon. Wizyta u tego lekarza pomimo specjalizacji to sama przyjemnosc. Polecam